Szukaj

Miriam Shaded przyznaje, że była ofiarą molestowania seksualnego: „Chciał, żebym nago wypiła z nim butelkę szampana”

09-11-2017 07:31
Miriam Shaded Fot. Telewizja Republika / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Akcja, która jest opatrywana w mediach społecznościowych hashtagiem #metoo zyskuje coraz większy rozgłos. Coraz więcej znanych kobiet opowiada na forum o swoich przykrych przeżyciach związanych z molestowaniem seksualnym. Tym razem głos zabrała prezes fundacji Estera.

W jednym z ostatnich wpisów na portalu społecznościowym Miriam Shaded napisała: Przykładem takiej sytuacji jest moje doświadczenie z pewnym inwestorem co współpracowałam w biznesie, jeszcze zanim założyłam Fundację Estera i zajęłam się pomocą ofiarom islamu. Jako współudziałowiec i prokurent jednego projektu prowadziłam zaawansowane prace nad sprzedażą części udziałów firmy, gdyż brakowało nam środków na promocję projektu w zasięgu ogólnopolskim. Negocjacje i całe due diligence trwało ok trzech miesięcy. Pamiętam, że w tym okresie miałam wiele nieprzespanych nocy w związku z ilością pracy związaną z pozyskaniem tego inwestora.

Koniecznie przeczytaj: Miriam Shaded ostro krytykuje Andrzeja Dudę: „Czy chcecie by taka osoba reprezentowała Wasz kraj?”

Czytaj też: Media zlinczowały Shaded po programie „Skandaliści”. Jak wyglądało to naprawdę? „Były manipulacje, insynuacje, straszenie...” [WIDEO]

Późniejsza propozycja, jaką otrzymała prezes fundacji Estera, była nie do przyjęcia: Gdy już wszystko było ustalone i inwestor podjął pozytywną decyzję o wykupieniu puli udziałów, otrzymałam jeden dodatkowy warunek… Kulturalnie i elokwentnie zażądał bym z nim wypiła butelkę szampana, nago w jego prywatnej saunie. Chciał w ten sposób uroczyście rozpocząć naszą współpracę i przyjąć mnie wraz z moimi wspólnikami do swojego grona. Odpowiedziałam, że nie mogę się na to zgodzić i odeszłam od stołu negocjacyjnego.

Na końcu wpisu możemy przeczytać: Projekt, nad którym pracowałam przez ponad dwa lata i który mógł zarabiać miliony, nie został wdrożony.

Warto przeczytać: Seksskandal na lewicy. Feministki oskarżyły dziennikarzy „GW” i „Krytyki Politycznej” o mobbing, molestowanie i… gwałt! [FOTO]

Podziel się