Szukaj

Szokujące szczegóły ataków na posłów: „Groził, że będzie gwałcił kobiety z PiS, podrzynał gardła i rozcinał brzuchy”

13-12-2017 22:31
Ataki na biura poselskie polityków PiS
Podziel się

Politycy Prawa i Sprawiedliwości w związku z kolejnymi atakami na biura poselskie i otrzymywanymi groźbami coraz bardziej obawiają się o swoje życie i zdrowie – pisze „Wirtualna Polska”.

Iwona Arent, posłanka Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z portalem wskazuje, że w ciągu ostatnich 12 lat, od kiedy zaangażowała się w politykę, spotkało ją wiele nieprzyjemnych sytuacji.

Pomalowano drzwi mojego biura poselskiego, drzwi od mojego domu wymazano kałem. Policja oczywiście nie ustaliła sprawców – opowiada Arent.

Polityk mówi, że poleciła pracownikom swojego biura zakupienie gazu łzawiącego i trzymanie go w szufladzie na wypadek zagrożenia.

Koniecznie przeczytaj: Lech Wałęsa zaapelował o nałożenie sankcji na polityków PiS. „Zablokować im konta i nie wpuszczać ich na Zachód"

Czytaj też: Dziennik ujawnia nazwiska polityków PiS, którzy nie chcieli Morawieckiego na premiera i głosowali „przeciw”. Wśród nich jest ważny minister

Jest obawa, że coś mi się stanie. Moi koledzy i koleżanki z partii przyznają, że boją się o życie i zdrowie – wyjawia posłanka PiS.

Dużo gróźb przychodzi do biura poselskiego Jarosława Kaczyńskiego. Kilka razy anonimowa osoba przysłała prezesowi PiS naboje. Do przesyłki załączony był list z groźbą śmierci – informuje „WP”.

Poseł Marek Suski przyznaje, że wielu polityków jego partii otrzymuje groźby pod swoim adresem.

Niedawno zgłaszaliśmy do prokuratury e-maile, w których ktoś pisał, że będzie gwałcił kobiety z PiS, podrzynał nam gardła i rozcinał brzuchy – mówi.

Po ostatnim ataku na biuro poselskie Beaty Kempy (doszło do celowego podpalenia), policja wzmocniła ochronę lokali, z których korzystają posłowie i senatorzy PiS.

Z większą uwagą obserwujemy biura i ich otoczenie. Wszystko to ma związek nie tylko z nocnym podpaleniem, ale także z mową nienawiści, która może spowodować akty przemocy – powiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl jeden z oficerów komendy wojewódzkiej na południu Polski.

Warto przeczytać: Tym razem Giertych przeszedł sam siebie. Dlaczego tylu Polaków głosowało na PiS? Głupszego wyjaśnienia nie usłyszycie [WIDEO]

Podziel się