Szukaj

Szokujące nagrania ze szpitala tuż przed śmiercią Magdaleny Żuk. Polka panicznie się czegoś bała [WIDEO]

08-05-2017 22:38
Magdalena Źuk Fot. Magdalena Źuk / Facebook
Podziel się

TVP dotarła do nagrań zarejestrowanych przez kamery monitoringu w egipskim szpitalu w Mars Alam, na którym widać Magdalenę Żuk. 27-letnia Polka jest przerażona i w panice walczy z osobami, które usiłują ją przytrzymać.

Nagranie według Egipcjan ma potwierdzać wersją z samobójstwem, które miała rzekomo chcieć popełnić Magda. Według egipskich lekarzy dziewczyna robiła wszystko, aby odebrać sobie życie.

Była niespokojna, agresywna, płakała i biegała po sali, próbowała owinąć sobie wokół szyi ten sznurek od żaluzji, a później tamten w korytarzu – twierdzi wicedyrektor szpitala w Mars Alam.

Personel szpitala utrzymuje, że musiał przywiązać Polkę do łóżka, jednak ta po czterech godzinach wyrwała się i wyskoczyła z okna... wprost na betonowe schody.

Koniecznie przeczytaj: Nagrania ze szpitala w Hurghadzie, gdzie zmarła Magdalena Żuk [WIDEO]

Czytaj też: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Na nagraniu poniżej widać, że Magdalena panicznie się czegoś boi. W pewnym momencie wygląda, jakby chciała dostać się do okna, ale zostaje powstrzymana przez dwóch mężczyzn, którzy raczej nie są personelem szpitala (mają na sobie zwykłe ubrania). Dziewczyna, która usiłuje się wyswobodzić, wkrótce zostaje „spacyfikowana” z pomocą pracowników placówki i wyniesiona poza kadr kamer.

TVP opublikowała również kolejne nagranie ze szpitala, na którym bardzo dobrze widać, że Polka usiłowała uciec, ale była pilnowana przez kilku mężczyzn. Pytanie, czy osoba, która chce popełnić samobojstwo, tak by się zachowywała?

Kolejeny fragment, tym razem pokazany w Wiadomościach:

Warto przeczytać: Kolejne nagrania ze szpitala w Egipcie. Magda słania się na nogach i rozmawia przez telefon [WIDEO]

Podziel się