Szukaj

Olsztyn: Mężczyzna wyładował swoją agresję na innym kierowcy. Wszystko nagrały kamery monitoringu [wideo]

22-08-2018 18:49
Agresja kierowcy w Olsztynie Fot. KWP / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Polscy policjanci po raz kolejny zaapelowali o pomoc w walce z agresją na drodze. Wszystko za sprawą niedawnego zdarzenia, do którego doszło na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie. Jak widzimy na nagraniu, jeden z kierowców nie potrafił zachować spokoju, wysiadł ze swojego samochodu i zaatakował innego uczestnika ruchu drogowego.

Jak informują media, nie wiadomo, dlaczego kierowca osobowego opla tak bardzo zdenerwował się na mężczyznę jadącego mitsubishi, że po dojechaniu do skrzyżowaniu zaatakował go.

Na nagraniu widać, jak agresywny mężczyzna po krótkiej wymianie zdań z kierowcą siedzącym w mitsubishi uderza go w twarz, a następnie zaczyna szarpać za drzwi jego pojazdu. Dopiero po chwili napastnik odpuszcza, wraca do swojego auta i odjeżdża.

Koniecznie przeczytaj: Olsztyn: dwóch pijanych kierowców prowadziło na zmianę busa. Po drodze poruszali się charakterystycznym „wężykiem” [WIDEO]

Czytaj też: USA: Autonomiczny samochód Ubera potrącił śmiertelnie pieszą na drodze. Policja opublikowała dramatyczne nagranie z wypadku [wideo]

Poszkodowany kierowca mitsubishi poinformował o tym zdarzeniu policję. Jak się okazało, do napaści doszło na monitorowanym skrzyżowaniu, dzięki czemu funkcjonariusze szybko ustali tożsamość agresywnego mężczyzny. Teraz będzie musiał złożyć wyjaśnienia w tej sprawie.

Warto przeczytać: Hit! Wojskowy helikopter wylądował na drodze. Pilot chciał zapytać o drogę [WIDEO]

Podziel się