Szukaj

On to naprawdę powiedział – Internauci nie mogą uwierzyć w słowa sekretarza generalnego Nowoczesnej. Polityk dał powody do nie głosowania na jego partię [wideo]

21-03-2018 00:00
Adam Szłapka Rada Krajowa Nowoczesnej Fot. Robert Kwit / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Adam Szłapka, sekretarz generalny Nowoczesnej, przemawiał podczas Rady Krajowej partii w Warszawie. Jego słowa rozbawiły wielu internautów, ponieważ polityk otwarcie przyznał, że jego ugrupowanie nie chce wprowadzać w kraju reform.

Adam Szłapka podczas spotkania Rady Krajowej Nowoczesnej przekonywał, że najbliższe wybory parlamentarne będą historyczne i niezwykle istotne dla kraju. Polityk zachęcał między innymi do utworzenia wspólnej listy, z której wystartowałyby w koalicji opozycyjne ugrupowania.

Jednak nie to przyciągnęło uwagę internautów. W sieci skupiono się na poniższej wypowiedzi Szłapki:

Przyjmijmy z góry, że nie zrealizujemy swoich programów, że nie zmienimy systemu podatkowego, nie zreformujemy gospodarki, nie wprowadzimy reformy edukacji. To nie będzie czas koalicji dla realizacji programu politycznego. Zrobimy tylko i aż tyle, że przywrócimy zasady demokratyczne i państwo prawa.

Koniecznie przeczytaj: „Depopulacja”, „Zrobimy to!” – Nowoczesna poniosła marketingową porażkę. Internauci bezlitośnie wyśmiewają kampanię partii [foto]

Czytaj też: Poważne problemy przewodniczącego klubu Platformy Obywatelskiej. „Prokuratura Krajowa wystąpiła o uchylenie immunitetu poselskiego”

Oto nagranie z wypowiedzią Szłapki:

Internauci nie mieli dla polityka litości w komentarzach:

Warto przeczytać: Takie rzeczy tylko w Nowoczesnej. Po przegranych wyborach na szefa partii Ryszard Petru nie miał litości. „Pracownicy biura musieli siedzieć na kartonach”

Podziel się