Szukaj

Feministyczny klasyk. Szczuka pochyla się nad losem zabitej ciężarnej… krowy [WIDEO]

28-02-2017 20:31
Szczuka Fot. Paweł Kazimierczuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Kazimiera Szczuka to chyba jedna z najbardziej rozpoznawanych feministek w Polsce. Gorąca zwolenniczka aborcji i entuzjastka czarnych protestów z wyjątkową empatią wypowiada się o zabijanych zwierzętach.

W czasie poniedziałkowej rozmowy na antenie radia TOK FM, której tematem było m.in. prawo łowieckie, Szczuka mówiła z poruszeniem o psach zabijanych w czasie polowań.

Jest taka strona „Zabili mi psa”. Facet, któremu zabili psa założył ją, a ludzie zaczęli zapisywać tam te doświadczenia. Nie ma sposobu wyegzekwowania jakiejkolwiek kary za zabicie psa przez myśliwych. Żadnego. Każdy wypadek na polowaniu, czy na trzeźwo, czy po pijaku, czy cokolwiek. Nie ma sposobu, żeby udowodnić, że to myśliwi zabili psa – mówiła przejęta Szczuka.

Koniecznie przeczytaj: Shaded broni Pudziana po jego wypowiedzi o imigrantach [WIDEO]

Czytaj też: Joak o radykalnej zmianie poglądów ws. Marszu Niepodległości: Wierzyłem, że „inteligencja” i establishment mają rację [WIDEO]

Nawet jeżeli zabiją człowieka, nawet krowę w ciąży zabili myśliwi niedawno! - dodała feministka.

W tym kontekście, warto przypomnieć fragment rozmowy Szczuki z Tomaszem Terlikowskim i jej „argumenty” za aborcją.

Warto przeczytać: Ciężko pobita przez imigrantów kobieta to Polka! Policja ujawniła nagranie dopiero po trzech miesiącach! [WIDEO]

Podziel się