Szukaj

Szczecin: policja szuka groźnego przestępcy. Mężczyzna usiłował zabić swoją ofiarę, oblewając ją kwasem [wideo+foto]

08-06-2018 18:01
Podejrzany o dokonanie ataku kwasem w Szczecinie Fot. Policja / Policja / screen
Podziel się

Policja szuka mężczyzny, który 20 marca 2017 r. oblał roztworem stężonego kwasu siarkowego mieszkańca Szczecina. Zamieszczono zdjęcia i nagranie z monitoringu z wizerunkiem podejrzanego.

Do zdarzenia doszło w centrum Szczecina, przy ulicy Obrońców Stalingradu (obecnie ul. Edmunda Bałuki). Napastnik oblał żrącym kwasem swoją ofiarę po twarzy i ciele, w ten sposób usiłując ją zabić.

Policja z Centralnego Biura Śledczego Policji w Szczecinie, która zamieściła nagranie z monitoringu i zdjęcia, prosi o zgłaszanie się osób, które są w stanie rozpoznać podejrzanego lub pomóc w sprawie. Zapewniana jest anonimowość.

Koniecznie przeczytaj: Gdańsk: Policja szuka tych osób. Dwie zawodowe złodziejki błyskawicznie ukradły kobiecie telefon [wideo]

Czytaj też: Policja odpowiada na informację o posiadaniu broni przez Lecha Wałęsę. Były prezydent tłumaczy się [foto]

Kontakt:

  • 504-316-057 - całodobowo prowadzący śledztwo
  • 112 lub 997 - nr alarmowe
  • (91) 821-68-10 - w godz. 7:30 - 15:30 sekretariat Wydziału do zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Szczecinie Centra

Nagranie i zdjęcia tutaj.

Warto przeczytać: Szwedzka policja oznajmiła, że latem spodziewa się zwiększonej ilości gwałtów. Kobietom doradza „zaakceptowanie nowej sytuacji”

Podziel się