Szukaj

Stonoga wyjechał z Polski do Monte Carlo. Uciekł przed więzieniem [WIDEO]

19-02-2017 16:38
Zbigniew Stonoga Fot. Zbigniew Stonoga / Facebook
Podziel się

Zbigniew Stonoga wyjechał z Polski do Monte Carlo. Jak sam przyznał, powodem jest chęć uniknięcia więzienia. Niedawno Stonoga otrzymał wezwanie do odbycia kary pozbawienia wolności i stawienia się 15 lutego w areszcie śledczym na warszawskiej Białołęce.

Kontrowersyjny biznesmen opublikował wczoraj nagranie, na którym, siedząc na tarasie willi w Monte Carlo, mówi, że musiał się „ewakuować z Polski, aby karakan i jego ekipa nie pozbawili go wolności”.

Sprawa związana z przywłaszczeniem luksusowego samochodu, w której Zbigniew Stonoga został skazany, ciągnie się od 2011 r. Po wyroku wydanym w 2014 r. biznesmen miał trafić do więzienia już we wrześniu 2015 r., ale udało mu się odwlec wykonanie kary.

Koniecznie przeczytaj: Stonoga podlizuje się Wałęsie: „Plucie na pana prezydenta to plucie na polską flagę”. A to tylko wstęp... [VIDEO]

Czytaj też: Zbigniew Ziobro chce doprowadzić wymiar sprawiedliwości do porządku [WIDEO]

Poodpoczywma sobie tutaj dwa czy trzy tygodnie, popije dobrej gorzały – ironizuje Stonoga, który twierdzi, że więzienie jest polityczną zemstą obecnej władzy.

Wcześniej Stonoga opublikował wezwanie do odbycia kary pozbawienia wolności, które skomentował w charakterystyczny dla siebie sposób:

Szumowiny wzywają mnie do więzienia w sprawie wyroku który był pięcioletnim uniewinnieniem które po ujawnieniu akt afery podsłuchowej zmieniono w apelacji bez nowego postępowania dowodowego w postępowaniu odwoławczym na winę i wymierzono rok pozbawienia wolności. Najdziwniejsze jest jednak to że medycyna sądowa wydała jasną opinię w której wskazano warunki jakie zakład karny musi spełniać minn posiadać urządzenie CPAP dlaczego więc warszawski sąd wzywa mnie do niezabezpieczonego aresztu śledczego na Ciupagi?
Ponieważ jest to świadome narażanie mnie na utratę życia (śpię pod cpap-em) już w poniedziałek moi prawnicy zawiadomią o przestępstwie sędziego który podpisał się pod prezentowanym dokumentem.

Ja tymczasem jestem w drodze do bezpiecznego miejsca. Ganiają mnie te sądowe zwyrole po świecie ale przyjdzie czas że wszystkich ich rozliczę.

Warto przeczytać: Lech Wałęsa sugeruje, że Jarosław Kaczyński jest gejem

Podziel się