Szukaj

Zbigniew Stonoga idzie do więzienia. „Boję się, że zostanę zamordowany” [WIDEO]

08-05-2017 00:41
Zbigniew Stonoga Fot. Zbigniew Stonoga / Facebook
Podziel się

Znany polski biznesmen i internetowy celebryta umieścił na swoim koncie na Facebooku filmik, w którym zdradza, że trafi za kratki. Zbigniew Stonoga mówi w nim, że obawia się o życie.

Żegnam się z wami. Mam wielkie obawy, czy nie zostanę zamordowany w więzieniu, mam wielkie obawy o bezpieczeństwo swojej rodziny, ale tak dalej się już żyć nie da – mówi kontrowersyjny biznesmen.

Wcześniej Stonoga wymienia osoby, którym miał pomóc.

Mam nadzieję, że historia kiedyś oceni to, co zrobiłem dla Polski, to, co zrobiłem dla swoich rodaków i że rodacy docenią to, co dla nich zrobiłem. Trzymajcie się kochani, do zobaczenia! - dodaje Zbigniew Stonoga.

Koniecznie przeczytaj: Policja odpowiada na zarzuty Stonogi o pobicie i publikuje kompromitujące dla niego nagranie z celi [WIDEO]

Czytaj też: Imigrant z Somalii zgwałcił 80-latkę. Po wyjściu z więzienia zrobił sobie zdjęcie z premierem Szwecji [WIDEO]

Biznesmen nie szczędzi również gorzkich słów znienawidzonym politykom Prawa i Sprawiedliwości.

Wszystkim moim wrogom, szczególnie prezydentowi Dudzie, Jarosławiowi Kaczyńskiemu i ministrowi Ziobro, życzę wszystkiego najgorszego. Wszystkiego najgorszego dla PiS-u, mam nadzieje , że trafi was polityczny szlak. Nienawidzę was i będę występował przeciwko wam kiedy będę mógł - mówi.

Po opublikowaniu nagrania na profilu Stonogi pojawił się kolejny wpis, tym razem z krótką informacją: „Zamykają mnie”.

Warto przeczytać: Szwecja. Imigrant nie trafi do więzienia za gwałt na 14-latce, bo… ma ADHD i nie zrozumiał słowa „nie”

Podziel się