Szukaj

Stanisław Michalkiewicz o spotkaniu z Lechem Wałęsą. „Odniosłem wrażenie, że to kretyn jest” [WIDEO]

26-10-2017 20:07
Stanisław Michalkiewicz Fot. wRealu24.pl / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Lech Wałęsa niejednokrotnie swoimi wypowiedziami i zachowaniem udowadniał, że ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. Niekoniecznie to zdanie podzielają prawicowi publicyści. Stanisław Michalkiewicz, który słynie z ostrego języka krótko i dosadnie podsumował osobę byłego przywódcy „Solidarności”.

Stanisław Michalkiewicz, który udzielił wywiadu dla serwisu wrealu24.pl, opowiedział, jakie wrażenie odniósł w czasie swojego pierwszego spotkania z Lechem Wałęsą.

Byłem po prostu przerażony. Odniosłem wrażenie, że to kretyn jest – powiedział publicysta.

No po sposobie mówienia, wie pan, ja się musiałem szczypać. W ogóle nie brałem udziału w tej rozmowie, bo bym chyba parsknął śmiechem mu w twarz. Musiałem się szczypać się w nogę, żeby, wie pan, się nie roześmiać. Po prostu sposób mówienia kretyna kompletnego – dodał Michalkiewicz.

Koniecznie przeczytaj: Stanisław Michalkiewicz bez litości. Wyjaśnia, dlaczego feministki wychodzą na ulicę protestować i kto za tym stoi naprawdę stoi [wideo]

Czytaj też: Stanisław Michalkiewicz kpi z rotacyjnej głodówki rezydentów. Publicysta uważa też, że lekarze protestują w niewłaściwej sprawie [WIDEO]

Warto przeczytać: Lech Wałęsa w wywiadzie z rosyjską agencją stwierdził, że „Polska i Niemcy powinny stać się jednym państwem”

Podziel się