Szukaj

Magdalena Środa i Marcin Matczak o sprowadzaniu imigrantów: „To mogłoby być pozytywne” [wideo]

05-06-2019 14:31
Środa i Matczak o imigrantach Fot. Maciej Stańczyk / Twitter.com / Twitter
Podziel się

Podczas spotkania ze słuchaczami prof. Magdalena Środa i prof. Marcin Matczak starali się przekonywać, że sprowadzanie muzułmańskich imigrantów przyniosłoby naszemu krajowi wiele korzyści. Jedną z nich, byłoby zmniejszenie produkcji wieprzowiny.

Prof. Magdalena Środa zwracając się do swojego audytorium stwierdziła, że dzięki imigrantom mógłby poprawić się np klimat w Polsce:

Zwrócę uwagę, że oprócz alkoholu muzułmanie nie jedzą wieprzowiny, co by z całą pewnością ograniczyło hodowle, a ograniczenie hodowli by poprawiło klimat w Polsce, więc to mogłoby być też pozytywne.

- przekonywała.

Co ciekawe, towarzyszący jej prof. Marcin Matczak, profesor na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, poparł tą „myśl” i dodał, że „ generalne wieprzowina jest niezdrowa”.

Koniecznie przeczytaj: Prof. Magdalena Środa apeluje do opozycji: „Trzeba organizować podziemie” [foto]

Czytaj też: Prof. Sławomir Cenckiewicz o przyznaniu grantu dla badań prowadzonych przez prof. Barbarę Engelking. „Sami finansujemy antypolonizm i swoich osobistych wrogów” [foto]

W późniejszej części sam tłumaczył, że dzięki przybyłym do Polski muzułmanów spadłby poziom alkoholizmu:

Gdyby w Polsce nagle pojawiło się milion muzułmanów to wzrósłby alkoholizm czy spadł?

– zapytał słuchaczy.

Warto przeczytać: Macierewicz jak Stalin? Środa i profesor z PAN komentują decyzję o degradacji Jaruzelskiego i Kiszczaka [WIDEO]

Podziel się