Szukaj

Krótkie nagranie ze sprzedawcą kukurydzy znad Bałtyku hitem w sieci [WIDEO]

29-07-2017 00:35
Sprzedawca kukurydzy Fot. Koń Rafał / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W sieci ogromną popularność zyskał filmik nakręcony nad polskim morzem. Bohaterem nagrania jest mężczyzna sprzedający kukurydzę, który znalazł dość oryginalny sposób, aby zareklamować swój towar.

Bałtyk to jedno z miejsc w Polsce, które latem jest tłumnie odwiedzane przez turystów. Na plaży pojawiają się również chcący na tym zarobić sprzedawcy. Ponieważ jednak konkurencja w tej branży jest spora, jakoś trzeba się wyróżnić.

Dość oryginalny chwyt marketingowy zastosował mężczyzna sprzedający kukurydzę i inne przekąski na plaży w Mielnie. Aby zwrócić uwagę turystów, swoją ofertę przedstawił w formie pieśni stylizowanej na... psalm. Nie unikał przy tym wulgaryzmów. Choć sposób niektórym może wydać się kontrowersyjny, to większość internautów komentujących film przyznaje, że reklama zwraca uwagę. Niektórzy dodają, że z chęcią kupiliby u tak pomysłowego sprzedawcy nawet dwie kolby kukurydzy.

Koniecznie przeczytaj: Imigranci terroryzują mieszkańców polsko-niemieckiego pogranicza

Czytaj też: Rubik protestowała pod polską ambasadą w Berlinie. Udzieliła wywiadu niemieckiemu dziennikowi. „Trzeba dmuchać na gorące” [WIDEO]

Filmik umieszczony na YouTube parę dni temu ma już prawie milion wyświetleń.

Warto przeczytać: Znana modelka wezwała mieszkańców Berlina, aby protestowali pod polską ambasadą [FOTO]

Podziel się