Szukaj

Internauci oburzeni. Związana z PO specjalistka od PR o osobach z prowincji: „Janusze i Grażyny” [foto]

20-08-2018 00:06
Anna Mierzyńska Fot. Superstacja/ Maciej Stańczyk / You Tube/Twitter / screen
Podziel się

Anna Mierzyńska, która od lat współpracuje z Platformą Obywatelską, zbulwersowała internautów. Specjalistka od kreowania wizerunku na swoim koncie na Twitterze zapytała, jakie pisma czytają „Janusze i Grażyny”, dodając że chodzi jej zwłaszcza o osoby z mniejszych miast.

Pomożecie? Jakie czasopisma, Waszym zdaniem, to typowe pisma czytane przez „Januszów i Grażyny” (mówiąc hasłowo), zwłaszcza z mniejszych miast?

- dopytuje Mierzyńska.

Specjalizuję się w tematyce budowaniu wizerunku, zwłaszcza w Internecie. Badam również zjawiska społeczne w mediach społecznościowych

- pisze z kolei o sobie Anna Mierzyńska.

Co ciekawe, jej konto na Twitterze zablokowane jest dla osób z zewnątrz, które jej nie obserwują. To właśnie tam pojawił się wpis, który oburzył wielu internautów.

Koniecznie przeczytaj: Po tym ciosie środowisko narodowe się już nie podniesie… Anna Komorowska ogłosiła, że nie pójdzie w jednym marszu z Młodzieżą Wszechpolską [wideo]

Czytaj też: Ambasador Anna Azari opowiedziała o nastrojach panujących wśród jej rodaków. „Obywatele Izraela wciąż dopytują, czy mogą bezpiecznie przyjeżdżać do Polski”

Poniżej niektóre z komentarzy.

Warto przeczytać: Aktorka Anna Dereszowska o Polsce: „To nie jest obecnie mój kraj”

Podziel się