Szukaj

Lewicowy satanizm na Woodstocku? Nie spodobało im się, że na rozdają Biblię, więc... ją spalili. Zdjęcie zamieścili w sieci [FOTO]

07-08-2017 20:11
Anarchosatanizm Fot. Facebook / Facebook
Podziel się

W tym roku o festiwalu Woodstock mówi się głównie w kontekście kolejnych skandali z Jerzym Owsiakiem w roli głównej, politycznej agitacji w wykonaniu PO i skrajnie lewicowych ideologiach promowanych na tym wydawałoby się z założenia muzycznym festiwalu.

Impreza odbywająca się co roku w Kostrzynie nad Odrą ściąga tłumy młodych ludzi, którym głównie chodzi o dobrą zabawę. Niestety tegoroczna edycja przekonuje, że to także miejsce, gdzie promowane są określone ideologie, głównie lewicowe.

Na festiwalu pojawiają się między innymi agitujące feministki czy zwolennicy przyjmowania uchodźców. Prowadzone są lekcje wiązania hidżabu, które mają popularyzować islam, nie brakuje także otwartej agitacji politycznej i antyrządowych haseł.

Koniecznie przeczytaj: Platformę za udział w Woodstocku skrytykował… Zbigniew Hołdys. Internet również bezlitosny

Czytaj też: Widowiskowy skok ze sceny w czasie koncertu. Publiczności tylko zabrakło… [WIDEO]

Jak się okazuje, promowanie chrześcijańskich wartości już nie jest tak mile widziane na festiwalu. Grupa uczestników imprezy pochwaliła się w sieci… spaloną Biblią. Młodym ludziom piszącym na facebookowym fanpage’u „Arachnosatanizm” bardzo nie spodobało się, że otrzymali od wolontariuszy darmowy egzemplarz Nowego Testamentu.

Pod postem pojawia się coraz więcej komentarzy, głównie negatywnych. Nie brakuje jednak zachwytów nad „wyczynem” fanów „anarchosatanizm”. Oczywiście osoby odpowiedzialne za spalenie Pisma Świętego nie pokazały twarzy. Pewnie dlatego, że za obrazę uczuć religijnych w naszym kraju grozi odpowiedzialność karna.

Warto przeczytać: Wpis Borysa Budki hitem sieci. Internauci pękają ze śmiechu „Nie będzie niczego” [FOTO]

Podziel się