Szukaj

Sonda z tym pytaniem została usunięta po godzinie. Powód? „Przyniosła odwrotny skutek od zamierzonego” [FOTO]

29-03-2017 09:23
Sonda z Korwin-Mikke Fot. Telewizja WP / Facebook
Podziel się

Wypowiedź Janusza Korwin-Mikke o kobietach i ich inteligencji odbiła się szerokim echem w krajowych i europejskich mediach. Wirtualna Polska na facebookwym profilu swojej telewizji postanowiła w związku z tym zapytać internautów, czy podzielają opinię prezesa Wolności wygłoszoną w Europarlamencie.

Pytanie, jakie pojawiło się w sondzie z transmisją na żywo na koncie Telewizji WP brzmiało: „Czy kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn?”. Za pomocą odpowiednich reakcji dostępnych na Facebooku można było głosować na „tak” albo na „nie”.

Jak się okazało, internauci w przeważającej zaczęli głosować na „tak”, co wyraźnie nie było po myśli administratorów konta. Sonda po godzinie została zakończona i… zniknęła ze strony.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke w „Skandalistach”. Ostre starcie z Joanną Seneszyn [WIDEO]

Czytaj też: Janusz Korwin-Mikke odpowiada socjalistce z Hiszpanii

Wirtualna Polska odniosła się już do sprawy:

Chcieliśmy, żeby widzowie mogli się odnieść do informacji i wypowiedzi, które są im znane z mediów. Niestety niefortunnie zadane pytanie przyniosło odwrotny skutek. Staramy się być blisko widzów naszej stacji i fanów na profilu Telewizji WP na FB, a naszym celem nie są działania kontrowersyjne lub nieetyczne, dlatego przepraszamy za zaistniałą sytuację – napisano na profilu.

Jak dowiedział się portal press.pl, WP wyciągnęła konsekwencje wobec osoby odpowiedzialnej za zamieszczenie sondy.

Sonda z Korwin-Mikke

Warto przeczytać: Janusz Korwin-Mikke z okazji Dnia Kobiet wręcza kwiaty Joannie Scheuring-Wielgus [WIDEO]

Podziel się