Szukaj

Śmiertelny wypadek w Ostrowie Wielkopolskim, Straż Pożarna publikuje nagranie ku przestrodze [wideo]

06-12-2018 18:21
Śmiertelny wypadek w Ostrowie Świętokrzyskim Fot. OSTROW24.tv / Facebook.com
Podziel się

Jak poinformował portal TVP Info, w niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem karetki pogotowia i samochodu osobowego. Po przewiezieniu do szpitala zmarł kierowca osobówki.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym skręcał z ul. Staroprzygodzkiej w lewo, natomiast w tym samym momencie manewr wyprzedzania próbował przeprowadzić kierowca ambulansu.

W wyniku tego groźnego zderzenia jadący osobówką mężczyzna został zakleszczony. Uwolnili go dopiero strażacy, którzy musieli skorzystać ze specjalistycznego sprzętu.

Ciężko rannego mężczyznę przejął zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która natychmiast przetransportował go do kaliskiego szpitala, gdzie pomimo starań lekarzy, zmarł.

Koniecznie przeczytaj: Przerażające nagranie z okolic Włocławka. Pijany Ukrainiec spowodował czołowe zderzenie z dwoma autami. Ranne zostało małe dziecko [wideo]

Czytaj też: Ten kierowca miał sporo szczęścia. Przeżył nieoczekiwane zderzenie z… wozem opancerzonym [WIDEO]

Warto przeczytać: USA: Autonomiczny samochód Ubera potrącił śmiertelnie pieszą na drodze. Policja opublikowała dramatyczne nagranie z wypadku [wideo]

Podziel się