Szukaj

Katarzyna Nowak przegrała walkę o własną córkę. Dziewczynka trafiła do ojca Marokańczyka

08-11-2018 18:45
Katarzyna Nowak Fot. TVP Opole / Facebook
Podziel się

Jak poinformował portal wp.pl. w poniedziałek wykonano postanowienie opolskiego sądu o odebraniu 7-letniej córeczki Katarzyny Nowak i oddaniu jej ojcu, Marokańczykowi mieszkającemu we Włoszech. Według relacji kobiety, dziecko zostało zabrane ze szkoły w asyście policji bez jej wiedzy.

Przypomnijny, że kilka tygodni temu Sąd Okręgowy w Opolu zdecydował, że dziewczynka zostanie odebrana matce i trafi do ojca mieszkającego we Włoszech. Co szokujące, wydał takie postanowienie pomimo zeznań obciążających mężczyznę, a także deklaracji dziecka o chęci pozostania z matką. (Więcej: Szokująca decyzja sądu w Opolu. Polka musi oddać dziecko Marokańczykowi. „To sadysta i islamski radykał” [wideo] ).

Koniecznie przeczytaj: Katarzyna Lubnauer o posłach, który opuścili klub Nowoczesnej: „Nie są już w partii. Mogą wstąpić do PO”

Czytaj też: Oburzające słowa szefowej Nowoczesnej. Katarzyna Lubnauer w pogardliwy sposób opisała wyborców PiS [wideo]

W rozmowie z portalem wp.pl Katarzyna Nowak powiedziała, że wykonanie postanowienie sądu przebiegało w skandaliczny sposób. Jak wynika z jej relacji, nawet nie pozwolono jej pożegnać się z córką:

Dzisiaj (w poniedziałek przyp.red.) o około godz. 10 rano jedenaście dorosłych osób wpadło do szkoły podstawowej nr 1 w Nysie, by zabrać moje dziecko Yasminkę jak jakiegoś przestępcę. Ja ani prokurator nie otrzymaliśmy nakazu wydania dziecka. Moje dziecko było szarpane odrywane od barierek na schodach i krzyczało, że chce do mamy i nie chce iść z ojcem. Jak ociec ją wynosił ze szkoły, krzyczała na oczach innych ludzi i małych dzieci, że chce do mamy nie do taty, płakała.

Warto przeczytać: Wpadka TVN. Dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska z notatnikiem z logo… PO [foto]

Podziel się