Szukaj

Zima znowu zaskoczyła drogowców. Autobus miejski we Wrocławiu ślizgał się jak na lodowisku [wideo]

05-01-2019 20:04
Ślizgający się autobus, Wrocław Fot. Admiral Awesome / You Tube / screen YouTube
Podziel się

W sieć dużą popularność zyskał krótki filmik z Wrocławia. Widać na nim wyjątkowo niebezpieczną sytuację na miejskiej estakadzie. Kierowca autobusu stracił panowanie nad autobusem podczas zjazdu w dół.

Pojazd z powodu oblodzenia nawierzchni zaczął ślizgać się po drodze. Autobus obrócił się bokiem i uderzył w barierki. Ze zdjęć opublikowanych przez „Gazetę Wrocławską” wynika, że podróżujący ze względów bezpieczeństwa musieli opuścić pojazd. W końcu kierowcy udało się wyprostować koła i zjechać w dół.

Na filmie widać, że reszta samochodów na estakadzie postanowiła poczekać i nie ruszyła za ślizgającym się autobusem.

Koniecznie przeczytaj: Skandaliczne zachowanie hiszpańskiego zawodnika Śląska Wrocław. Gdy zobaczył czerwoną kartkę, nie wytrzymał i... uderzył sędziego [wideo]

Czytaj też: Moskwa: autobus wpadł do przejścia i staranował pieszych. Drastyczne nagranie [+18 WIDEO]

Nagranie poniżej:

służby drogowe jak zwykle w formie

- komentuje jeden z internautów na portalu wykop.pl

Fajna, taka nie posypana piachem ta estakada

- dodaje drugi z ironią.

W sieci powstały już nawet na ten temat memy.

Problemy miejskiego autobusu to nie jedyna taka sytuacja we Wrocławiu. W czwartek rano w wyniku obfitych opadów śniegu miasto zostało dosłownie sparaliżowane. Wszędzie były korki, dochodziło także do licznych wypadków i kolizji także pod Wrocławiem. Więcej zdjęć tutaj.

Warto przeczytać: Idiotyczny pomysł nastolatki – dziewczyna wepchnęła swoją koleżankę dla żartu pod autobus. Refleksja przyszła dopiero po chwili [wideo]

Podziel się