Szukaj

Elbląg: Skorpin zaatakował mężczyznę w Biedronce? Ugryziony mężczyzna trafił na pogotowie [foto]

13-09-2018 13:13
Skorpion w Biedronce Fot. Hasznalt/ 41330 / wikimedia.pl/ pixabay.com / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Do niecodziennego zdarzenia doszło w piątek w jednej z elbląskich Biedronek. W czasie robienia zakupów klient został ugryziony przez nieznane zwierzę. Świadkowie twierdzą, że był to skorpion.

O sprawie informuje „Super Express”, który pisze, że sytuacja miała miejsce w sklepie na ulicy Pułkownika Stanisława Dąbka w Elblągu. Świadkowie relacjonują, że jeden z klientów nagle odskoczył i zaczął się od czegoś odpędzać. Jak mówią, widzieli, że zaatakowało go zwierzę podobne do skorpiona.

Ugryziony mężczyzna poinformował obsługę sklepu i wskazał miejsce ataku zwierzęcia. Wszystkim klientom natychmiast nakazano opuścić sklep „z powodu awarii”. Poszkodowany trafi na pogotowie, gdzie otrzymał leki odczulające. Sprawę bada sanepid.

Koniecznie przeczytaj: Elbląg: Biedronka dementuje sensacyjne doniesienia. „Żadnego skorpiona nie było”. Zaskakujące wyjaśnienie

Czytaj też: Skandaliczne zachowanie piłkarza podczas derbów Madrytu. Ugryzł swojego przeciwnika w głowę [wideo]

Zbadaliśmy monitoring, na którym widać, że ten mężczyzna od czegoś się odpędza, ale nie widać, kiedy i co go atakuje. Dostaliśmy za to zdjęcia, na których widać trudne do zidentyfikowania, zasuszone zwłoki jakiegoś zwierzęcia. Nie jest to „coś” podobne do żadnego stawonoga czy pajęczaka, który żyje na naszej szerokości geograficznej”

- powiedział w rozmowie z „SE” Marek Jarosz, dyrektor elbląskiego Sanepidu.

Poniżej oficjalne stanowisko Biedronki:

Z naszych ustaleń wynika, że w miniony piątek klient będący osobą dorosłą zgłosił się do personelu wskazanej placówki. Klient uważał, że został ugryziony, wskazał miejsce w sklepie, po czym samodzielnie go opuścił. Obsługa sklepu zabezpieczyła wskazany element i wezwała firmę specjalistyczną, która przekazała próbkę do analizy.

Aktualnie czekamy na jej wyniki. Do wskazanego sklepu została również wezwana Państwowa Inspekcja Sanitarna, która nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości. Informujemy także, że Biuro Obsługi Klienta naszej sieci pozostaje w kontakcie z klientem i tą drogą otrzyma on od nas odpowiedź

- przekazała Barbara Tokarz, Menedżer ds. Relacji Zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.

Zdjęcia, które zrobiono zwierzęciu można zobaczyć tutaj.

Warto przeczytać: Imigranci zamordowali Niemca podczas festiwalu w Chemnitz. Na ulicach miasta wybuchły zamieszki [wideo]

Podziel się