Szukaj

Skandaliczne słowa posłanki Nowoczesnej o ofiarach zamachów terrorystycznych [WIDEO]

19-06-2017 15:21
Katarzyna Lubnauer, Nowoczesna Fot. Polskie Radio / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Katarzyna Lubnauer na antenie telewizji publicznej próbowała bagatelizować problem islamskiego terroryzmu w Europie. Posłanka przekonywała, że więcej ofiar ginie w wypadkach samochodowych, zaś terroryzm jest nagłaśniany przez media.

Przewodnicząca klubu parlamentarnego Nowoczesnej przybyła do telewizyjnego studia „uzbrojona” w liczne statystyki. I co chwila rozmowę na temat islamskiego terroryzmu próbowała „przykryć” liczbami.

Przekonywała m.in., że najwięcej ofiar w Europie przyniosły akty terroru, dokonywane w latach 70. i 80. ubiegłego wieku, i wcale nie dokonywali ich muzułmanie. Według przytoczonych przez nią danych, Europejczycy stanowią „zaledwie” 2,6 procent wszystkich ofiar zamachów terrorystycznych, do jakich doszło w latach 2000-2014.

Koniecznie przeczytaj: Zaskakująca teoria: można przewidzieć daty zamachów

Czytaj też: Skandaliczne słowa premiera Kanady o chrześcijanach [WIDEO]

Średnio co dwie i pół doby w Polsce w wyniku przemocy ginie jedna kobieta – przytaczała kolejne statystyki. – Więcej osób, niż z rąk zamachowców, ginie codziennie w wypadkach samochodowych.

Kiedy na jej stwierdzenie, że „nie ma sposobu na wyeliminowanie terroryzmu” prowadzący program przywołał przykład polityki Izraela w tej kwestii, odparła, że… tam w ogóle żyje się na wyższym poziomie.

Warto przeczytać: Dosadna riposta posła PiS na słowa Sławomira Neumanna o ofiarach katastrofy smoleńskiej

Podziel się