Szukaj

Siostry Godlewskie pobiły się na pokładzie samolotu? „Pilot zawrócił. Interweniowali antyterroryści” [+18 wideo]

18-02-2019 00:31
Siostry Godlewskie Fot. Siostry Godlewskie / Facebook
Podziel się

Według relacji przesłanej portalowi warszawawpigulce.pl, siostry Godlewskie wywołały awanturę na pokładzie samolotu lecącego z Warszawy do Amsterdamu. Jedna z celebrytek miała też trafić do szpitala.

Sprzeczka między siostrami miała zacząć się już na lotnisku Chopina. Godlewskie ostatecznie wsiadły na pokład, ale tam również wybuchła między nimi kłótnia. Celebytki miały się pobić już po starcie samolotu. Pilot zdecydował się zawrócić.

Przyszła straż celna, antyterroryści w kominiarkach. Rozmawiali z nimi jakieś 20 minut, zanim wyszły z samolotu

- relacjonowała dla portalu Warszawa w Pigułce jedna z kobiet, która leciała tym samym samolotem.

Koniecznie przeczytaj: Siostry Godlewskie zgłosiły się do udziału w Eurowizji. „Na pewno zaskoczymy całą Europę i świat” [wideo+foto]

Czytaj też: Papież Franciszek opowiedział anegdotę o św. Janie Pawle II. „Musiał wiedzieć, że niszczy w ten sposób jego autorytet”

Kobieta przesłała także film. Całą relację i nagranie można zobaczyć poniżej:

Rzecznik lotniska Chopina potwierdziła portalowi, że doszło do opóźnionego startu jednego z samolotów. Nieoficjalnie dziennikarze dowiedzieli się, że dwie kobiety zostały wyprowadzone przez straż graniczną na prośbę załogi. Obie zostały ukarane mandatami w wysokości 500 zł. Do Amsterdamu poleciała tylko jedna z sióstr, Małgorzata.

Monika „Esmeralda” Godlewska po całym zajściu trafiła do szpitala. W relacji na Instagramie poinformowała również, że to koniec jej duetu z siostrą i poszukuje „nowej wokalistki”. Po jakimś czasie usunęła jednak wpis.

Warto przeczytać: Dziennikarka rozebrała się na wizji, bo nie podoba się jej Brexit. To siostra znanego polityka [wideo]

Podziel się