Szukaj

Wulgarne słowa Sikorskiego do Gargas: „Redaktor raczy kłamać jak bura s*ka”. Zaatakowana dziennikarka odpowiada [FOTO]

09-02-2018 15:54
Radosław Sikorski, Siergiej Ławrow Fot. MSZ / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Radosław Sikorski w oburzających słowach skomentował ostatnią wypowiedź redaktor Anity Gargas. Dziennikarka na antenie Polskiego Radia powiedziała, że były szef MSZ nie zrobił nic, aby przekonać Rosjan do zwrotu Polsce wraku tupolewa, który rozbił się w 2010 r. pod Smoleńskiem.

Gdy szefem dyplomacji był Radosław Sikorski tak naprawdę nic się nie działo w kwestii najważniejszego dowodu jakim jest wrak Tu-154M – stwierdziła Anita Gargas.

Radosław Sikorski zareagował bardzo szybko. Zaledwie kilka godzin po tej wypowiedzi dziennikarki ukazał się na Twitterze jego wpis, w którym napisał, że Gargas... „kłamie jak bura suka”.

Koniecznie przeczytaj: Radosław Sikorski zrugał... Dominikę Wielowieyską: Wy „warszawka”, chcecie mówić językiem Unii Wolności i skończycie jak Unia Wolności

Czytaj też: „Nie takich dyktatorków jak pan obalaliśmy”. Antyrządowe wystąpienia podczas Rady Krajowej PO [wideo]

Były minister spraw zagranicznych wkrótce zamieścił kolejny tweet, w którym „przeprosił” dziennikarkę. Napisał, że już nie „kłamie jak bura suka” tylko „po pisowsku łże”.

W mediach społecznościowych pod adresem polityka pojawiła się fala negatywnych komentarzy.

 Odpowiedziała równiż sama Anita Gargas.

Warto przeczytać: No i zrobiło się nieprzyjemnie. Bronisław Komorowski dostał niewygodne pytanie w trakcie wywiadu w TVN: „Czy pan poluje?” [WIDEO]

Podziel się