Szukaj

Siemoniak „zaorany” przez Mazurka. Dziennikarz w prosty sposób wykazał hipokryzję polityka Platformy [WIDEO]

27-02-2017 13:05
Tomasz Siemoniak, PO Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Tomasz Siemoniak był w poniedziałek gościem Roberta Robert Mazurka w „Porannej rozmowie” w radiu RMF FM. Dziennikarz pytał byłego ministra obrony narodowej o to, dlaczego Platforma Obywatelska, będąc w opozycji do rządu, nie zgłasza żadnych projektów ustaw.

Jakie były najważniejsze projekty ustaw zgłoszone przez Platformę w ciągu ostatniego roku? - zapytał swojego gościa Robert Mazurek.

Nie zgłaszaliśmy jakiś rewolucyjnych projektów ustaw w ciągu ostatniego roku. Jesteśmy w opozycji, nasze projekty nie mają szans albo trafiają do zamrażarki – odparł Siemoniak.

Nie mają szans? Ale zgłaszacie projekty o odwołanie ministrów, wnioski o odwołanie marszałka Sejmu, chociaż wiecie, że też nie ma to sensu – zauważył dziennikarz.

Koniecznie przeczytaj: Siemoniak stwierdził, że PO jest „ciężką dywizją pancerną”. Riposta dziennikarza bezlitosna [WIDEO]

Czytaj też: Mazurek zadaje niewygodne pytania Schetynie i przypomina popychaną przez Merkel Kopacz [WIDEO]

I zgłaszamy projekty dotyczące Misiewiczów itd. - zaczął polityk PO.

To są trzy zdania – zauważył Mazurek, który podkreślił, że pyta o jakieś poważne propozycje. Dziennikarz zacytował też samego Siemoniaka, który mówił, że potrzebne są „nowe pomysły”.

Proszę powiedzieć, czy PiS w ciągu pierwszego roku po wyborach zgłaszał jakieś daleko idące projekty? - pytał Siemoniak.

Przypominam Panu, że wszyscy komentatorzy mówili, że PiS nic innego nie robi jak składanie nowych projektów ustaw – zripostował Mazurek.

Cytowany fragment rozmowy na nagraniu poniżej:

Warto przeczytać: Mazurek udowodnił posłance PO hipokryzję. „Czy nie jest czyste partyjniactwo?” [WIDEO]

Podziel się