Szukaj

Siemoniak stwierdził, że PO jest „ciężką dywizją pancerną”. Riposta dziennikarza bezlitosna [WIDEO]

19-03-2017 21:53
Tomasz Siemoniak, PO Fot. Fakty RMF FM / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Tomasz Siemoniak, były minister obrony narodowej był gościem Roberta Mazurka w radiu RMF FM. Dziennikarz w nawiązaniu do ostatnich słów Ryszarda Petru, który określił swoją partię jako GROM, zapytał polityka PO, jak on nazwałby swoje ugrupowanie.

Ryszard Petru wczoraj powiedział, że Nowoczesna jest jak GROM. Jeżeli oni są jak GROM, jak komandosi, to wy jesteście jak kto? - zapytał Robert Mazurek.

Jesteśmy w takim razie ciężką dywizją pancerną, doświadczoną w bojach i doświadczoną w zwycięstwach – stwierdził Siemoniak.

Ciężcy to wy jesteście, to prawda – ironicznie odparł dziennikarz.

Jestem daleki od takich analogii. Ciężką w sensie broni i ciężką w sensie kalibru. Współrządzimy w 15 województwach, mamy wielu prezydentów i mamy poczucie własnej siły - to prawda – próbował tłumaczyć szef MON w rządzie Donalda Tuska.

Koniecznie przeczytaj: Siemoniak „zaorany” przez Mazurka. Dziennikarz w prosty sposób wykazał hipokryzję polityka Platformy [WIDEO]

Czytaj też: Mazurek zacytował Schetynie komentarze „GW”. Szef PO nie był zachwycony [WIDEO]

Ciężka dywizja. Parę innych sformułowań z „ciężkim” przychodzi mi do głowy – stwierdził Mazurek.

Cytowany fragment rozmowy od ok. 06:30 minuty wywiadu.

Trzeba przyznać, że Tomasz Siemoniak raczej nie ma szczęścia do rozmów z Robertem Mazurkiem. W jednym z ostatnich wywiadów dziennikarz także nie miał litości dla polityka PO. Więcej tutaj: Siemoniak „zaorany” przez Mazurka. Dziennikarz w prosty sposób wykazał hipokryzję polityka Platformy [WIDEO].

Warto przeczytać: Mazurek udowodnił posłance PO hipokryzję. „Czy nie jest czyste partyjniactwo?” [WIDEO]

Podziel się