Szukaj

Miriam Shaded o pedofilii w islamie. „Można już gwałcić niemowlęta”. Tylko dla widzów o mocnych nerwach [WIDEO +18]

09-02-2017 21:51
Miriam Shaded Fot. Marcin Rola / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Marcin Rola i Miriam Shaded rozmawiali tym razem o pedofilii będącej pewnego rodzaju standardem w muzułmańskich społeczeństwach. Jak się okazuje, Koran wprost uzasadnia małżeństwa z małymi dziewczynkami, są one uważane wręcz za coś chwalebnego, gdyż są sposobem na podążanie drogą proroka Mahomeda.

Prezes Fundacji Estera Miriam Shaded tłumaczy, dlaczego pedofila wśród muzułmanów jest w pełni akceptowalna i jak postrzega ją islam. Niektóre przytoczone szczegóły są naprawdę szokujące. Okazuje się, że radykalni muzułmańscy duchowni pozwalają nawet na śluby z niemowlętami i na współżycie z nimi. Nie ma też praktycznie żadnych obostrzeń, jeżeli chodzi o gwałty na chrześcijankach, a nawet wziętych w niewolę małych chłopcach (mimo oficjalnego potępiania przez islam homoseksualizmu).

Koniecznie przeczytaj: Były muzułmanin mówi, czym naprawdę jest islam [WIDEO PL]

Czytaj też: Islamski duchowny przekonuje, że pożądanie mogą wzbudzać już dziewczynki poniżej… 2 roku życia [WIDEO]

Wraz z napływem muzułmańskich „uchodźców” do krajów europejskich, tego typu patologie powszechnie praktykowane są w krajach takich jak Szwecja czy Wielka Brytania, mimo oficjalnego zakazu współżycia z osobami nieletnimi. Rzadko kiedy muzułmańscy pedofile, biorący za żony małe dziewczynki, ponoszą z tego tytułu jakiekolwiek konsekwencje w wydawałoby się „cywilizowanych” krajach Europy.

Warto przeczytać: Horror! 10-letnia dziewczynka w przerażający sposób „ukarana” przez islamską „policję”. Jej twarz rozszarpano za pomocą średniowiecznego narzędzia tortur

Podziel się