Szukaj

Miriam Shaded o islamie: „Mahomet był pedofilem, a Koran nawołuje do mordu i instruuje, jak zabijać niewiernych” [WIDEO]

04-08-2017 23:30
Miriam Shaded Fot. wSensie.tv / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Prezes fundacji Estera jest otwartą orędowniczką zdelegalizowania islamu jako ideologii. Miriam Shaded w czasie rozmowy z dziennikarką przedstawiła szereg argumentów, które za tym przemawiają.

Shaded zaznaczyła, że jej wypowiedzi mają na cele potępienie islamu jako ideologii wzywającej do nienawiści, a nie wszystkich muzułmanów.

Mówię o ideologii, która szerzy nienawiść, szerzy nietolerancję, szerzy wszystkie złe, niemoralne rzeczy, który nie powinny być akceptowane w Europie – podkreśliła działaczka.

Ciekawa odpowiedź padła, kiedy Shaded została zapytana o to, czy za prawdziwy można uznać argument przytaczany często w obronie islamu, jakoby był on wypaczany przez ekstremistów.

Koniecznie przeczytaj: Po zamachu w Barcelonie „Charlie Hebdo” punktuje islam. Trafny komentarz satyryków wywołał oburzenie... europejskich mediów [FOTO]

Czytaj też: Naukowiec wyjaśnia, dlaczego w islamie częste jest upośledzenie umysłowe i niski poziom inteligencji [WIDEO]

To jest bzdura. To jest jedno z kłamstw, które muzułmanie sprzedają, abyśmy w nie wierzyli. W Koranie jest ponad 164 wersów nawołujących do mordu, do dżihadu. Jest wyższa nagroda w niebie, dla tych których walczą dla Allaha. Są dokładne instrukcje, jak zabijać niewiernych. Są one napisane wprost – odparła działaczka.

Islam jest też ideologią, która nie podlega interpretacji. Jeżeli zaczynasz dyskutować, to znaczy, że jesteś niewiernym albo odstępcą i tobie też grozi śmierć – zaznaczyła Shaded.

Działaczka podkreśliła również, że wzorem do naśladowania dla muzułmanów jest Mahomet, który był pedofilem i zabił kilkaset osób.

Shaded zapytana dlaczego, pomimo tego wszystkiego, tak chętnie przyjmuje się w Europie muzułmańskich imigrantów, opowiedziała, że wynika to z działania czterech grup wpływów. Są to według niej przekupni politycy, muzułmanie, przedstawiciele finansjery oraz lewicowi nihiliści.

Całość wywiadu poniżej:

Warto przeczytać: Co islam dał światu? Muzułmański uczony miażdży swoich współwyznawców. „Sami nigdy niczego nie dokonaliśmy” [WIDEO]

Podziel się