Szukaj

Shaded broni Pudziana po jego wypowiedzi o imigrantach [WIDEO]

17-05-2017 12:13
Miriam Shaded i Kazimiera Szczuka Fot. DarlaOliver / youtube / screen YouTube
Podziel się

Atakowany przez środowiska lewicowe za swoje krytyczne opinie na temat imigrantów Mariusz Pudzianowski znalazł obrończynię w osobie Miriam Shaded. „Cieszę się, że są w Polsce tacy ludzie” – powiedziała o strongmanie.

Mariusz Pudzianowski, jako właściciel firmy transportowej, miał do czynienia z imigrantami m.in. we francuskim Calais, skąd zatrudniani przez niego kierowcy przeprawiali się do Wielkiej Brytanii. Kilkakrotnie ostro wypowiadał się o imigrantach, którzy zatrzymują ciężarówki, niszczą plandeki i rozkradają przewożony towar.

Środowiskom lewicowym nie spodobał się ton, jakim znany strongman komentował imigranckie ataki na swoje samochody, m.in. nazywając napastników „ludzkimi śmieciami” i grożąc, że policzy się z nimi za pomocą „bejsbola”.

Koniecznie przeczytaj: Mariusz Pudzianowski chwali TVP i apeluje o „zero tolerancji” dla islamskich imigrantów

Czytaj też: Mariusz Max Kolonko bezlitośnie wyśmiewa Kurskiego: „Nie zesraj się” [WIDEO]

Pudziana ostro zaatakowała Kazimiera Szczuka, wtórował jej Sławomir Sierakowski.

Grożenia ludziom kijem bejsbolowym i nazywania ich śmieciami nie można usprawiedliwiać – unosiła się lewicowa działaczka i publicystka.

Miriam Shaded zachowywała zdrowy rozsądek.

On to mówił wobec przestępców, którzy napadają na ciężarówki – podkreślała kilkakrotnie prezes Fundacji Estera. I zaznaczała: Cieszę się, że w Polsce są tacy ludzie, bo w razie wojny to oni będą bronić.

Warto przeczytać: Mariusz Max Kolonko o terroryzmie i europejskich politykach: „Ilu jeszcze ludzi musi zginąć?” [WIDEO]

Podziel się