Szukaj

Seria tragicznych wypadków na Mazowszu. W ciągu pół godziny zginęło 6 osób [wideo]

26-03-2019 21:20
Wypadek na Mazowszu Fot. Gazeta Olsztyńska / YouTube.com / YouTube
Podziel się

Jak poinformowała podinspektor Katarzyna Kucharska z KWP w Radomiu, dziś na Mazowszu w przeciągu 30 minut doszło do trzech wypadków, w których zginęło 6 osób. Najtragiczniejszy z nich miał miejsce na drodze krajowej nr 7 w Mławie, gdzie w wyniku zderzenia samochód osobowy uległ spaleniu. Trzy osoby, które nim podróżowały, zginęły na miejscu.

Według wstępnych ustaleń policjantów do wypadków przyczyniła się gwałtowna śnieżyca, która mogła znacznie utrudnić jazdę kierowców, ponieważ padający śnieg ograniczał widoczność do kilkunastu metrów.

Do pierwszego wypadku doszło na drodze krajowej nr 7 w okolicy Mławy, gdzie ciężarówka zderzyła się z czołowo z samochodem osobowym. Mniejszy z pojazdów zapalił się. Trzej pasażerowie, którzy byli w środku, zginęli na miejscu. 

Koniecznie przeczytaj: To nie fejk. Tak naprawdę wygląda teraz prognoza pogody w jednym z europejskich państw [wideo]

Czytaj też: Niesamowite zdjęcie z wyprawy polskich himalaistów na K2. W tak trudnych warunkach oczekują na poprawę pogody [foto]

Później w pobliżu Ostrowi Mazowieckiej na drodze wojewódzkiej nr 627  bus zderzył się z ciężarówką. Kierowca i pasażer mniejszego samochodu zginęli.

Do kolejnego wypadku doszło koło Ostrołęki. Osobowa toyota wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Kierująca pojazdem kobieta zmarła na miejscu.

Warto przeczytać: Wielki karambol pod Olsztynem. Zderzyło się kilkanaście aut, dwie osoby w szpitalu [foto+wideo]

Podziel się