Szukaj

Posłanka Nowoczesnej chciała zgłosić Owsiaka do Nobla. Internauci od razu zareagowali

17-01-2017 22:37
Joanna Schmidt, Nowoczesna Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Joanna Schmidt zadziwiła chyba wszystkich, po tym jak napisała na Twitterze, że zamierza zgłosić Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla. Nie wiemy, czy pomysł miał odwrócić uwagę mediów od „portugalskiej afery”, czy posłanka Nowoczesnej naprawdę twierdzi, że szef WOŚP-u przyczynia się do pokoju na świecie. Jedno jest pewne, internauci w bezlitosny sposób wyśmiali jej inicjatywę.

Będę zgłaszać Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla. WOŚP to nasze wspólne dobro, nie tylko narodowe – napisała we wtorek na Twitterze Joanna Schmidt.

Wydaje się, że posłanka Nowoczesnej nie żartowała. W rozmowie z Wirtualną Polską ujawniła, że odpowiedni wniosek został już wysłany.

Koniecznie przeczytaj: Nie łatwo usiąść na krześle. Efektowna wywrotka Owsiaka na konferencji prasowej [WIDEO]

Czytaj też: Schmidt tłumaczyła się z wyjazdu z Petru. Brzmiało to dość… niezręcznie [WIDEO]

Temat już ruszył. Wysłałam wniosek i dostałam specjalny numer kodu. Teraz zbieram materiały do uzasadnienia kandydatury – zdradziła Schmidt.

Internauci raczej nie potraktowali na poważnie inicjatywy posłanki Nowoczesnej. Cześć z nich postanowiła zgłosić własne kandydatury do Nobla.

Warto przeczytać: Katarzyna Lubnauer twierdzi, że ataki na Nowoczesną związane są z… wysokim poparciem dla Ryszarda Petru [WIDEO]

Podziel się