Szukaj

Scheuring-Wielgus w czasie konferencji ujawnia „ksywkę” koleżanki z Nowoczesnej [WIDEO]

08-06-2017 14:44
Posłanki Nowoczesnej Fot. Waldi 78 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Posłanki Nowoczesnej to swoisty „ewenement”, jeżeli chodzi o publiczne wystąpienia. Tym razem w czasie prasowego briefingu w Sejmie Joanna Scheuring-Wielgus w dość specyficzny sposób przywołała swoją koleżankę.

Kobiet w partii Ryszarda Petru na pewno nie brakuje. Posłanki Nowoczesnej są jednak kojarzone głównie przez kolejno zaliczane w mediach wpadki. Praktycznie każda z przedstawicielek tej partii ma na swoim koncie co najmniej kilka kuriozalnych wypowiedzi, typu: „Stop dyktaturze kobiet” czy „Panie ministrze proszę nie mówić prawdy”.

Jak okazuje się, w samej partii w kobiecym gronie także jest dość wesoło. Joanna Scheuring-Wielgus tuż przed wypowiedzią dla mediów grupy posłanek swojej partii przywołała rzecznik Nowoczesnej Paulinę Hennig-Kloskę w dość zaskakujący sposób.

Koniecznie przeczytaj: Kuriozalne słowa posłanki Nowoczesnej w czasie debaty ws. dostępu do tabletek „po” [WIDEO]

Czytaj też: Zamieszanie w Sejmie po niefortunnych słowach posłanki Nowoczesnej. „Te wszystkie kłamstwa, które powiedziałam” [WIDEO]

Chodź tu pałka – zawołała Scheuring-Wielgus, na co uwagę zwrócili twórcy programu w „W tylu wizji”.

Jak można wnioskować po minie Hennig-Kloski, raczej nie była zachwycona takim „przywołaniem”. Nagranie od ok. 32 minuty:

Warto przeczytać: Kuriozalny komentarz Ryszarda Petru na temat bezrobocia i posłanek Nowoczesnej [WIDEO]

Podziel się