Szukaj

Posłanka Nowoczesnej o zamachu w Londynie: to dobra „okazja”, by straszyć uchodźcami [WIDEO]

24-03-2017 00:59
Joanna Scheuring-Wielgus, Nowoczesna Fot. Fakty RMF FM / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W czasie wczorajszego wywiadu dla RMF FM Joanna Scheuring-Wielgus komentowała zamach w Londynie, który miał miejsce w czwartek. Okazuje się, że posłanka Nowoczesnej bardzo martwi się, że po tej tragedii może ucierpieć wizerunek uchodźców.

Przede wszystkim wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy stracili swoich bliskich. Może nas nie słyszą, ale wszyscy powinniśmy tak czuć. I oczywiście dla tych wszystkich, którzy są ranni. Londyn pamiętam jako miasto przyjazne i bezpieczne. Staram się być tam raz w roku. W zeszłym roku byłam na wystawie Rolling Stonesów w Saatchi & Saatchi. Bardzo lubię chodzi do dzielnicy Brockley, która jest bardzo międzynarodowa. Czułam się tam naprawdę bezpiecznie. Z przykrością dowiedziałam się wczoraj o tej sytuacji - mówiła posłanka Joanna Scheuring-Wielgus, z którą na antenie radia RMF FM rozmawiał Robert Mazurek.

Koniecznie przeczytaj: Scheuring-Wielgus: „Nowoczesna nie ma troli, bo nie ma na to pieniędzy” [WIDEO]

Czytaj też: Janusz Korwin-Mikke z okazji Dnia Kobiet wręcza kwiaty Joannie Scheuring-Wielgus [WIDEO]

Nie sądzi pani, że to wzmocni niechęć do przyjmowania uchodźców - nie tylko w Europie, ale w ogóle? Kolejny zamach, ten wydarzył się w rocznicę tego, co było w Brukseli – zapytał dziennikarz.

Niestety, tak myślę, bo to jest dobra okazja do tego, żeby trochę, a może nawet bardzo, straszyć wyborców podczas kampanii. Organizacje czy partie, które bardzo hołubią sobie narodowość i bycie Polakiem czy Niemcem – odpowiedziała posłanka Nowoczesnej.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej:

Warto przeczytać: Jak muzułmanie reagują na zamach w Londynie? Widzowie arabskiej telewizji są... zachwyceni! [FOTO]

Podziel się