Szukaj

Posłanka Nowoczesnej „gwiazdą” dnia? Ledwo goniła dziennikarkę, a Internet śmieje się już kolejnego nagrania [WIDEO]

30-11-2016 21:00
Joanna Scheuring-Wielgus, Nowoczesna Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Kilka godzin temu sieć obiegło nagranie, na którym Joanna Scheuring-Wielgus napastuje dziennikarkę, domagając się od niej tzw. „setki”. Widać to nie były jedyne plany na dzisiaj posłanki Nowoczesnej. W Sejmie postanowiła poopowiadać o Barei. Miało być śmiesznie, i na pewno było, ale chyba nie do końca zgodnie z zamierzeniami polityk.

I mnie się wydaję, że dzisiaj Stanisławem Bareją jest Jarosław Kaczyński – zaczęła Scheuring-Wielgus, która przemawiała z mównicy sejmowej.

Problem w tym – kontynuowała, zwracając się bezpośrednio w stronę siedzących na sali posłów PiS – że państwo nie jesteście w ogóle aktorami.

Jesteście statystami i mam wrażenie, że zostaliście wybrani w castingu podczas kampanii wyborczej – dodała po chwili.

Posłanka tłumaczyła też kim był Bareja, na zakończenie powiedziała też, że rzeczywistość kreowana przez Prawo i Sprawiedliwość, to nawet nie śmieszny film „Miś”, tylko żałosny film Piś.

Koniecznie przeczytaj: Nowoczesna złamała prawo? Za takie działania grozi grzywna do 100 tys. zł!

Czytaj też: Nowoczesna przeprasza za zachowanie Scheuring-Wielgus. Tymczasem posłanka uważa, że nie zrobiła nic złego [WIDEO]

Komizm całej sytuacji jednak nie polegał na tym, co mówiła Joanna Scheuring-Wielgus. Posłanka, która bardzo chciała zabłysnąć inteligentną i ironiczną krytyką rządu, zamiast tego raczej się ośmieszyła. Co chwila spoglądała na kartkę, nie mogąc wyraźnie poradzić sobie z wypowiedzeniem choćby jednego zdania bez swojej „ściągi”.

Warto przeczytać: Jakubiak ostro o zachowaniu opozycji w Sejmie [WIDEO]

Podziel się