Szukaj

Scheuring-Wielgus: „Nowoczesna nie ma troli, bo nie ma na to pieniędzy” [WIDEO]

24-02-2017 22:21
Joanna Scheuring-Wielgus, Nowoczesna Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

W czasie wywiadu dla Onetu Joanna Scheuring-Wielgus rozmawiała z Bartoszem Węglarczykiem o „hejcie”. Posłanka Nowoczesnej stwierdziła m.in., że negatywne komentarze na jej temat piszą wynajęte trole. Przekonywała również, że jej partia nie prowadzi takich działań, ponieważ… jest na to zbyt biedna.

Joanna Scheuring-Wielgus uważa, że „hejtu” jest coraz więcej, bo pojawił się Internet.

W świecie wirtualnym bardzo często, bardzo wiele osób staje się trolami – stwierdziła posłanka.

Jest mnóstwo troli czyli osób wynajętych przez bardzo często partie polityczne, którym płaci się za to, aby podkręcać atmosferę wokół danej informacji – dodała.

Posłanka przekonywała także, że po incydencie w toruńskim liceum sama padła ofiarą „trollingu” i 900 negatywnych komentarzy, które pojawiło się pod jej postem było dziełem wynajętych osób.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke z okazji Dnia Kobiet wręcza kwiaty Joannie Scheuring-Wielgus [WIDEO]

Czytaj też: Posłanka Nowoczesnej i ciekawe użycie słowa „morał” [WIDEO]

Węglarczyk zapytał, czy w takim razie Nowoczesna nie ma swoich troli. Scheuring-Wielgus odparła, że nie, ponieważ jej partii na to nie stać.

Nie. My nie mamy pieniędzy – odparła z pełną powagą.

W odpowiedzi dziennikarz wybuchnął śmiechem.

Przypomnijmy, że Nowoczesna od dawna jest obiektem kpin z powodu swoich problemów finansowych. Partia, która przez błędnie wykonany przelew straciła prawo do wielomilionowych subwencji z budżetu, próbuje ostatnio ratować się internetowymi zbiórkami pieniędzy, jednak z marnym rezultatem.

Warto przeczytać: Posłanka Nowoczesnej chciała zabłysnąć „trudnym słowem”. Skończyło się na kompletnej kompromitacji [WIDEO]

Podziel się