Szukaj

Scheurign-Wielgus o spadku poparcia dla jej partii: Nigdy nie cieszyły mnie bardzo wysokie notowania Nowoczesnej [WIDEO]

22-03-2017 14:20
Joanna Scheuring-Wielgus, Nowoczesna Fot. tvp.info / screen
Podziel się

Joanna Scheuring-Wielgus niemal w każdym udzielanym przez siebie wywiadzie zaskakuje kuriozalnymi stwierdzeniami. Nie inaczej było i tym razem. W rozmowie z Pawłem Lisickim w na antenie radiowej Trójki posłanka Nowoczesnej powiedziała, że cieszą ją niskie notowania jej ugrupowania.

Partia Ryszarda Petru po jego wyprawie na Maderę wyraźnie spada w sondażach. Na niskie poparcie Nowoczesnej na pewno mają wpływ także liczne wpadki polityków tej partii. Zyskuje na tym Platforma Obywatelska, która umocniła się na pozycji lidera opozycji.

W programie „Salon polityczny Trójki” Joanna Scheuring-Wielgus stwierdziła, że wcale ją taka sytuacja nie martwi, a wcześniejsze wysokie wyniki sondażowe jej nie cieszyły.

Koniecznie przeczytaj: To nie żart. Nowoczesna wydaje pieniądze podatników na memy. Na trolling już nie starczyło

Czytaj też: Scheuring-Wielgus: „Nowoczesna nie ma troli, bo nie ma na to pieniędzy” [WIDEO]

Nigdy nie cieszyły mnie bardzo wysokie notowania Nowoczesnej, bo jesteśmy nowi. Cieszy mnie stały elektorat około 10 procentowy – stwierdziła posłanka.

Cytowany fragment ok. 6 minuty rozmowy:

Nas tylko zastanawia, w jaki sposób Nowoczesna chce dojść do władzy, jeżeli jej celem jest utrzymywanie niskiego poparcia. Ryszard Petru, niejednokrotnie w udzielanych wywiadach mówił, co zrobi, „jak już zostanie premierem”. Z poparciem na poziomie 10%? Życzymy powodzenia...

Warto przeczytać: Ryszard Petru chce karać PiS za zbrodnie przed Trybunałem Stanu [WIDEO]

Podziel się