Szukaj

Zagłuszyli Schetynę w Tarnowie. Wśród okrzyków „Raz dwa trzy, niemieckie psy” [WIDEO]

18-01-2017 22:59
Grzegorz Schetyna, PO Fot. Michał Józefaciuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0 PL
Podziel się

W środę w Tarnowie odbyło się spotkanie zorganizowane przez Platformę Obywatelską, w którym uczestniczył szef partii Grzegorz Schetyna. W pewnym momencie grupa mężczyzn zaczęła skandować różna hasła, niezbyt przychylne PO.

W transmitowanym na żywo spotkaniu w Tarnowie uczestniczyli Grzegorza Schetyny, Urszula Augustyn i Katarzyna Mrzygłocka. Szef Platformy chciał omówić aktualną sytuację w Europie i skomentować ostatnie wydarzenia w Sejmie, jednak jego wystąpienie skutecznie zostało zagłuszone przez grupę młodych osób, którzy kilkukrotnie mu przerwali. Wśród okrzyków można było usłyszeć: „to, co chcecie w parlamencie, macie właśnie w tym momencie”, „raz dwa trzy, niemieckie psy” czy „byłeś w ZOMO, byłeś w ORMO, teraz jesteś za Platformą”.

Koniecznie przeczytaj: Schetyna mocno wyprowadzony z równowagi w Tarnowie. Ostra odzywka do protestujących i przy okazji kłamstwo? [WIDEO]

Czytaj też: Grzegorz Schetyna poza anteną o „młodych wilkach, którym stępiono kły” [WIDEO]

Spotkanie w Tarnowie było transmitowane na żywo, jednak zostało przerwane. Druga część ukazała się na Facebooku PO na osobnym nagraniu.

Poniżej fragment spotkania, na którym słychać okrzyki:

Warto przeczytać: Dziennikarz o złośliwościach posłów PO po wypadku Beaty Szydło. „Kim są patałachy?” [WIDEO]

Podziel się