Szukaj

Schetyna mocno wyprowadzony z równowagi w Tarnowie. Ostra odzywka do protestujących i przy okazji kłamstwo? [WIDEO]

19-01-2017 21:25
Grzegorz Schetyna w Tarnowie Fot. PikuśPOL / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Spotkanie zorganizowane przez Platformę Obywatelską w Tarnowie pewnie przeszłoby bez echa, gdyby nie grupa protestujących mężczyzn, która skutecznie przerwała przemówienie Grzegorza Schetyny. Szef PO widocznie był poirytowany całą sytuacją.

W czasie odbywającego się w środę spotkania w Tarnowie, grupa młodych osób zagłuszyła szefa Platformy Obywatelskiej, krzycząc m.im. „to, co chcecie w parlamencie, macie właśnie w tym momencie”, „raz dwa trzy, niemieckie psy” czy „byłeś w ZOMO, byłeś w ORMO, teraz jesteś za Platformą”.

Jeżeli protestujący chcieli zdenerwować Grzegorza Schetynę, to na pewno im się to udało. Szef PO w pewnym momencie nie wytrzymał i do jednego z protestujących mężczyzn powiedział „Spadaj, chłopie”.

Koniecznie przeczytaj: Grzegorz Schetyna poza anteną o „młodych wilkach, którym stępiono kły” [WIDEO]

Czytaj też: Coraz ciekawiej. Petru pojechał do Portugalii, a Schetyna w tym czasie śmigał na nartach w Austrii?

Przy okazji, po opublikowaniu kolejnych nagrań ze zdarzenia (już nie autorstwa PO) można zauważyć pewną „nieścisłość”. Portal 300polityka.pl podał wczoraj, że Schetyna mówił, że protestujący mieli zakryte twarze, tymczasem na poniższych filmikach wyraźnie widać, że żaden z mężczyzn nie ukrywał swojej tożsamości.

Warto przeczytać: Zagłuszyli Schetynę w Tarnowie. Wśród okrzyków „Raz dwa trzy, niemieckie psy” [WIDEO]

Podziel się