Szukaj

„Niemiec płakał, jak do Polski wysyłał”. Grzegorz Schetyna obiektem bezlitosnych kpin. Wszystko przez jego nowy „wizerunek” [FOTO]

18-12-2017 00:54
Mocny makijaż Grzegorza Schetyny Twitter / screen Twitter
Podziel się

W sobotę odbyła się Rada Krajowa PO, na której wybrano zarząd partii. Internauci szeroko komentują m.in. wygląd Grzegorza Schetyny, który stanowczo przesadził tego dnia z makijażem.

Nie jest żadną tajemnicą, że urodę polityków, w tym panów, poprawia się przed publicznymi przemówieniami czy występami w telewizji. Jednak u mężczyzn zazwyczaj ogranicza się to do poprawy fryzury czy przypudrowanie nosa i czoła, aby uniknąć efektu świecenia się skóry. W przypadku szefa Platformy Obywatelskiej osoba odpowiadająca za jego makijaż zdecydowanie posunęła się za daleko.

Grzegorz Schetyna wyglądał, jakby miał na twarzy z trzy warstwy podkładu i pudru, dodatkowo wiele osób zaważyło, że podkreślono mu brwi, a nawet pomalowano rzęsy i usta.

Koniecznie przeczytaj: Wizerunkowa wpadka Schetyny na Radzie Krajowej PO. Internauci mają ubaw: „Weź się popraw, bo się trochę oplułeś” [WIDEO]

Czytaj też: Dziennikarza zamurowało po tej wypowiedzi posła PO. Prawda jednak bardzo szybko wyszła na jaw [WIDEO]

Wygląd przewodniczącego PO skomentował m.in. poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński, który uważa, że taki make up stanowczo nie przystoi poważnemu politykowi.

Internauci idą o krok dalej i bezlitośnie wyśmiewają Schetynę. „Malowana lala”, „Umalowany jak do trumny” - to tylko nieliczne komentarze, jakie pojawiły się w sieci po wystąpieniu Schetyny.

Zresztą, nie tylko makijaż zwracał uwagę:

Warto przeczytać: Po tych słowach Schetyny śmieli się z niego nawet w TVN-ie. Szef PO tak odpowiedział na pytanie dziennikarki stacji o głosowanie w Sejmie [WIDEO]

Podziel się