Szukaj

Przerażające doniesienia z Zakopanego. Muzułmańscy turyści praktykują rytualny ubój: „Zarzynają je na dziko” [+18 wideo]

05-09-2018 14:01
Muzułmanie w Zakopanem Fot. Veritas / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Od jakiegoś czasu media informują o znacznym wzroście turystów z Bliskiego Wschodu w popularnych polskich miejscowościach. Oblegane jest zwłaszcza Zakopane. Tymczasem mieszkańcy informują o ciemnych stronach wizyt muzułmanów w polskiej stolicy Tatr.

O sytuacji w Zakopanem opowiadają wideobloger z Podhala Sebastian Pitoń oraz dr teologii Jan Przybył i Marcin Janowski, twórca youtube’owego kanału Na Argumenty. Według ich relacji muzułmanie przebywający tutaj w celach turystycznych kupują od miejscowych rolników zwierzęta (głównie owce), a później na własną rękę dokonują nielegalnego rytualnego uboju halal. Youtuberzy mówią, że zwierzęta zabijane są gdzie popadnie, a Arabowie nie przejmują się nawet zszokowanymi polskimi dziećmi, które muszą oglądać przerażające sceny.

Koniecznie przeczytaj: Uchodźca ostrzega przed wpuszczaniem imigrantów z Bliskiego Wschodu do Europy [WIDEO PL]

Czytaj też: Chrześcijanin z Syrii chciał schronić się w Europie. Gdy zorientował się, jacy ludzie przybywają do nas z Bliskiego Wschodu, wolał wrócić do domu – tam mniej boi się o życie [wideo]

Warto podkreślić, że w trakcie rytualnego uboju zwierzę jest cały czas przytomne (ogłuszanie jest niedopuszczalne), a jego gehenna trwa średnio ponad 2,5 minut w przypadku bydła czy aż 15 minut u ryb. Owce „na szczęście” męczą się „tylko” około 20 sekund, zanim się wykrwawią na śmierć. Ubój halal w wielu krajach Europy uznawany jest za niehumanitarny.

O tym jak wygląda ubój rytualny w praktyce, można się przekonać, oglądając wiele zamieszczonych w sieci filmów na ten temat. Nie prezentujemy ich tutaj ze względu na wyjątkowo drastyczne sceny.

Warto przeczytać: Turcja zerwała umowę z UE w sprawie imigrantów! Europę czeka zalew przybyszów z Bliskiego Wschodu

Podziel się