Szukaj

Rutkowski zakończył śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk. Twierdzi, że wyjaśnił sprawę [WIDEO]

12-05-2017 20:34
Krzysztof Rutkowski na konferencji ws. śmierci Magdaleny Żuk Fot. Patriot24.TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Znany detektyw-celebryta oświadczył dzisiaj w czasie konferencji prasowej, że zakończył śledztwo w sprawie śmierci 27-letniej Polki w Egipcie. Według Krzysztofa Rutkowskiego wszystko jest wyjaśnione. Dodał, że zebrane przez niego materiały zostaną przekazane policji.

Biuro Rutkowski w całości wyjaśniło tę zagadkową sprawę. Wszelkie informacje uzyskane na terenie Polski i Egiptu doprowadziły do wyjaśnienia wszelkich wątków tej tajemnicy – powiedział na konferencji Krzysztof Rutkowski.

Detektyw twierdzi, że obrażenia, jakich doznała Magdalena Żuk wskazują, że 27-latka zmarła w wyniku upadku na beton. Rutkowski dodał, że według jego ustaleń śmierć Polki nie ma związku ze sprawą Karoliny Kaczorowskiej, która zginęła w ubiegłym roku w Karpaczu. Modelka również miała popełnić „samobójstwo” i również miała znać te same osoby, co Magda.

Koniecznie przeczytaj: Rutkowski przekazuje najnowsze szokujące ustalenia ws. śmierci Magdy Żuk [WIDEO]

Czytaj też: „Fakt” ujawnia nagranie z Rutkowskim. Tak wyjaśniał śmierć Magdaleny Żuk? [WIDEO]

W czasie konferencji Rutkowski ponownie krytykował polskie MSZ i konsula w Egipcie. Stwierdził również, że z „całą pewnością” za śmierć Magdy nie odpowiada nikt z Polski oraz że Magda „nie została sprzedana przez Markusa Arabom”. Celebryta wykluczył również udział zorganizowanej grupy przestępczej, która miałaby zajmować się handlem ludźmi. Twierdzi, że wyjazd 27-latki do Egiptu był całkowicie jej własną inicjatywą i nie była przez nikogo namawiana.

Absolutnie wykluczamy jakikolwiek udział grupy przestępczej ze strony polskiej, która miałaby doprowadzić do sytuacji próby sprzedaży Magdy. To absolutna bzdura – oświadczył.

Podkreślmy, że sprawa śmierci Magdaleny Żuk nie jest zamknięta, a Rutkowski był jedną z osób, która się nią zajmowała. Śledztwo nadal jest prowadzone przez prokuraturę krajową, a także przez stronę egipską. Poza tym wyjaśnianiem sprawy zajmuje się biuro detektywistyczne Lampart, które przedstawiło całkiem odmienne ustalenia niż Rutkowski.

Warto przeczytać: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Podziel się