Szukaj

Krzysztof Rutkowski opublikował fotografię z poszukiwań pytona. Detektyw wkroczył do akcji? [foto]

13-07-2018 18:04
Krzysztof Rutkowski Fot. Krzysztof Rutkowski / Facebook
Podziel się

Już blisko tydzień trwają poszukiwania wielkiego pytona tygrysiego, który zdaniem ekspertów grasuje w okolicach Warszawy. Niemal od samego początku temat ten cieszy się duża popularnością w serwisach informacyjnych. Przy tej okazji nie mogło zabraknąć „interwencji” Krzysztofa Rutkowskiego.

Poszukiwania gada zainicjowano 7 lipca, po tym gdy w okolicach Wisły w gminie Konstancin-Jeziorna odnaleziono kilkumetrową wylinkę węża. Początkowo myślano, że została podrzucona przez żartownisiów. Okazało się jednak, że była autentyczna.

Do tej pory służbom nie udało się odnaleźć węża. Natomiast wciąż zgłaszają się kolejni świadkowie, którzy zapewniają o tym, iż na własne oczy widzieli poszukiwanego pytona. Jak dotąd nie udało się potwierdzić prawdziwości tych relacji. 

Koniecznie przeczytaj: To nagranie robi furorę w sieci. Eksperci udowadniają, że poszukiwania pytona pod Warszawą to absurd [wideo]

Czytaj też: Londyn: To nagranie mrozi krew w żyłach. Na jednej z tamtejszych ulic zaatakował... pyton [wideo]

Służby oraz wolontariusze biorący w poszukiwaniach węża apelują do wszystkich o ostrożność. Gad ten jest bowiem bardzo niebezpieczny.

Rozgłos i otoczka medialna towarzysząca temu przedsięwzięciu zachęca kolejne osoby do tropienia zwierzęcia. Wśród nich znalazł się Krzysztof Rutkowski, który zamieścił w mediach społecznościowych fotografię z poszukiwań.

Internauci komentujący zdjęcie nie są przekonani, czy detektyw rzeczywiście uczestniczy w akcji. Z ich opinii wynika, iż są niemal pewni, że raz kolejny próbuje on wykorzystać okazję do promocji własnej osoby.

Warto przeczytać: Wpadka AS Monaco. Francuski klub chciał zareklamować mecz z Wisłą Kraków, pomylił jednak… mapy Polski [wideo]

Podziel się