Szukaj

Krzysztof Rutkowski opublikował fotografię z poszukiwań pytona. Detektyw wkroczył do akcji? [foto]

13-07-2018 18:04
Krzysztof Rutkowski Fot. Krzysztof Rutkowski / Facebook
Podziel się

Już blisko tydzień trwają poszukiwania wielkiego pytona tygrysiego, który zdaniem ekspertów grasuje w okolicach Warszawy. Niemal od samego początku temat ten cieszy się duża popularnością w serwisach informacyjnych. Przy tej okazji nie mogło zabraknąć „interwencji” Krzysztofa Rutkowskiego.

Poszukiwania gada zainicjowano 7 lipca, po tym gdy w okolicach Wisły w gminie Konstancin-Jeziorna odnaleziono kilkumetrową wylinkę węża. Początkowo myślano, że została podrzucona przez żartownisiów. Okazało się jednak, że była autentyczna.

Do tej pory służbom nie udało się odnaleźć węża. Natomiast wciąż zgłaszają się kolejni świadkowie, którzy zapewniają o tym, iż na własne oczy widzieli poszukiwanego pytona. Jak dotąd nie udało się potwierdzić prawdziwości tych relacji. 

Koniecznie przeczytaj: Krzysztof Rutkowski przedstawia najnowsze ustalenia ws. śmierci Magdy na konferencji [WIDEO]

Czytaj też: Rutkowski śpiewa utwór, który pojawił się w kontrowersyjnym nagraniu [WIDEO]

Służby oraz wolontariusze biorący w poszukiwaniach węża apelują do wszystkich o ostrożność. Gad ten jest bowiem bardzo niebezpieczny.

Rozgłos i otoczka medialna towarzysząca temu przedsięwzięciu zachęca kolejne osoby do tropienia zwierzęcia. Wśród nich znalazł się Krzysztof Rutkowski, który zamieścił w mediach społecznościowych fotografię z poszukiwań.

Internauci komentujący zdjęcie nie są przekonani, czy detektyw rzeczywiście uczestniczy w akcji. Z ich opinii wynika, iż są niemal pewni, że raz kolejny próbuje on wykorzystać okazję do promocji własnej osoby.

Warto przeczytać: Rutkowski przekazuje najnowsze szokujące ustalenia ws. śmierci Magdy Żuk [WIDEO]

Podziel się