Szukaj

Rutkowski śpiewa utwór, który pojawił się w kontrowersyjnym nagraniu [WIDEO]

29-05-2017 22:38
Rutkowski Fot. TV WP / Facebook
Podziel się

Dla jednych detektyw, dla innych bardziej celebryta. Krzysztof Rutkowski tym razem usiłuje zyskać popularność… śpiewaniem. Uwagę zwraca jednak przede wszystkim wybór utworu.

Krzysztof Rutkowski niejednokrotnie skupiał na sobie zainteresowanie mediów. Niedawno oświadczył się na antenie Polsat News swojej partnerce. Tym razem postawił na wokalne show. Telewizja Wirtualnej Polski na swoim profilu na Facebooku zapowiedziała występ celebryty z Fisherem. Pojawił się również fragment występu.

Co ciekawe, Rutkowski w programie „Pudelek Show” śpiewa utwór „Teraz wiem” - piosenkę, która pojawiła się w słynnym i wzbudzającym spore kontrowersje nagraniu sprzed dwóch tygodni. Według „Faktu” film został zarejestrowany bezpośrednio po programie „Uwaga” w TVN, który dotyczył sprawy Magdaleny Żuk. Krzysztof Rutkowski bawi się w limuzynie w towarzystwie młodej dziewczyny, która chwilę wcześniej na wizji przedstawiła się jako świadek. Więcej tutaj: „Fakt” ujawnia nagranie z Rutkowskim. Tak wyjaśniał śmierć Magdaleny Żuk? [WIDEO].

Koniecznie przeczytaj: Rutkowski przekazuje najnowsze szokujące ustalenia ws. śmierci Magdy Żuk [WIDEO]

Czytaj też: Krzysztof Rutkowski przedstawia najnowsze ustalenia ws. śmierci Magdy na konferencji [WIDEO]

Warto przeczytać: Rutkowski pozywa TVP i dziennikarkę za materiał ws. Magdaleny Żuk [WIDEO]

Podziel się