Szukaj

Krzysztof Rutkowski przedstawia najnowsze ustalenia ws. śmierci Magdy na konferencji [WIDEO]

06-05-2017 12:31
Krzysztof Rutkowski na konferencji ws. śmierci Magdaleny Żuk Fot. Patriot24.TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Krzysztof Rutkowski w czasie wczorajszej konferencji we Wrocławiu przedstawił mediom szczegóły pierwszych ustaleń jego biura detektywistycznego w związku z zagadkową śmiercią 27-letniej Magdaleny Żuk, do której doszło w Egipcie kilka dni temu.

Detektyw powiedział, że pierwsze niepokojąca sytuacja miała miejsce zaledwie dwie godziny po przylocie Magdy do Egiptu. Dziewczyna zadzwoniła do swojego chłopaka Markusa, mówiąc mu, że słyszy dziwne odgłosy w swoim pokoju.

Rutkowski dodał, że otrzymał wiele informacji od kobiet, które mówiły np., że czuły się dziwnie po tym jak wypiły drinka, który podał im barman w klubie w Egipcie. Detektyw odniósł się także do osoby egipskiego rezydenta podróży, który jest jedną z osób podejrzewanych o przyczynienie się do śmierci Polki. Powiedział także, że w egipskich kurortach istnieje „sieć” rezydentów, którzy wymieniają się między sobą informacjami, kiedy na wycieczkę przyjeżdża samotna, ładna Polka.

Koniecznie przeczytaj: Rutkowski przekazuje najnowsze szokujące ustalenia ws. śmierci Magdy Żuk [WIDEO]

Czytaj też: „Fakt” ujawnia nagranie z Rutkowskim. Tak wyjaśniał śmierć Magdaleny Żuk? [WIDEO]

Detektyw jednoznacznie zaprzeczył, aby istniały jakiekolwiek przesłanki na to, że Magda mogła mieć problemy psychiczne i dlatego wyskoczyła z okna, popełniając samobójstwo. Dodajmy, że taką wersję zdarzeń bardzo szybko przejęła egipska policja. Rutkowski odniósł się również do zachowania Magdy na nagraniu i na zdjęciach. Według niego wszystko wskazuje na to, że 27-latce podano tzw. tabletkę gwałtu.

Podkreślił, że dziewczyna wyskoczyła z 1 piętra na trawę (a nie z 3 lub 2 piętra na beton, jak wcześniej podawano), więc nie powinno się jej nic poważnego stać, zwłaszcza, że była młodą, wysportowaną osobą.

Pytanie, skąd się wzięły te urazy wewnętrzne? Czy została pobita i zgwałcona? Bierzemy nawet pod uwagę najgorsze wersje, w tym gwałt zbiorowy, ponieważ koło niej cały czas kręciło się kilku Arabów, którzy się dość dziwnie zachowywali – podkreślił Rutkowski, który dodał też, że egipski rezydent miał na twarzy i rękach urazy, jak po walce.

Cała konferencja tutaj:

Więcej informacji na temat najnowszych ustaleń ws. śmierci Polki tutaj: Rutkowski przekazuje najnowsze szokujące ustalenia ws. śmierci Magdy Żuk i tutaj: Czy egipski rezydent przyczynił się do śmierci Magdaleny Żuk?

Warto przeczytać: Rutkowski pozywa TVP i dziennikarkę za materiał ws. Magdaleny Żuk [WIDEO]

Podziel się