Szukaj

Rusin mówiła o ekologii i nawiązała do… okupacji hitlerowskiej. Ostra reakcja dziennikarza: „Czy się pani sufit na łeb nie spier***ił?” [FOTO+WIDEO]

14-01-2018 21:55
Kinga Rusin, Krzysztof Stanowski Fot. Krzysztof Stanowski, pudelektv / Twitter, YT / screen
Podziel się

Dziennikarka TVN Kinga Rusin niezwykle mocno angażuje się w sprawy związane z ochroną środowiska. Tym razem była żona Tomasz Lisa mówiąc o polityce rządu w tej dziedzinie, stwierdziła: że „taka dewastacja nie występowała w Polsce nawet podczas okupacji hitlerowskiej”. Jej wypowiedź spotkała się z ostrą reakcją znanego dziennikarza.

Prezenterka stacji TVN w piątek była w Sejmie na posiedzeniu podkomisji, na której dyskutowano o prawie łowieckim.

Po zakończeniu udzieliła wywiadu reporterowi WP.pl. Dziennikarka, która krytykowała obecną politykę ministerstwa, posłużyła się zadziwiającym porównaniem.

Według nie mojego zdania, tylko obliczeń naukowców – taka dewastacja nie występowała nawet w czasie okupacji hitlerowskiej.

O czym my w ogóle mówimy? W jaki sposób to teraz naprawić?

Koniecznie przeczytaj: Dziennikarz dosadnie skomentował internetowe wyróżnienie dla Tomasza Lisa. Odpowiedziała... córka Lisa. Internet bez litości [FOTO]

Czytaj też: Skandal w berlińskim liceum. Muzułmańscy uczniowie zaatakowali żydowskiego rówieśnika. Krzyczeli, że „Hitler był dobry, bo zabijał Żydów”

Teraz to tylko możemy postawić jakąś tamę i powiedzieć: „Dobra. No stop! Już stop, już dosyć! Wycięliście wszystko. Wycięliśmy po prostu wszystko co było cenne. Zabijacie wszystko co się rusza. Może stop, po prostu? – mówiła Kinga Rusin.

Nagranie poniżej:

Wypowiedź dziennikarki spotkała się z ostrą reakcją redaktora naczelnego Weszlo.pl Krzysztofa Stanowskiego.

Pani Kingo, czy jest pani pewna, że w czasie II Wojny Światowej bardziej dbano o środowisko? I drugie pytanie: czy się pani sufit na łeb nie spier***ił? - zapytał na Twitterze.

Dziennikarz sięgnął po czarny humor.

W kolejnym tweecie redaktor wytłumaczył oburzonemu internaucie, że tak mocny komentarz był według niego adekwatny.

Stanowski dodał też parę innych ironicznych komentarzy.

Wkrótce dołączyli internauci.

Warto przeczytać: Polska ma problem z neonazizmem? Niedawno nakręcony film idealnie pokazuje, jaki stosunek do Hitlera mają współcześni Niemcy [WIDEO]

Podziel się