Szukaj

HIT! Starsza fanka Donalda Tuska „rozmawia” z nim przez szybę pociągu. Był całus i… prośba o telefon [WIDEO]

19-04-2017 14:33
Fanka Tuska rozmawia z nim przez szybę pociągu Fot. Jakub Wojtanowski / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Przyjazd szefa Rady Europejskiej do Polski to chyba najważniejsze dzisiaj wydarzenie dla mediów. W sieci pojawiają się kolejne filmiki z przywitania Donalda Tuska - niektóre to czysta komedia.

Na spotkanie byłemu premierowi tłumnie wyszli zarówno jego zwolennicy, jak i przeciwnicy. Atmosfera była naprawdę gorąca, a witający Tuska ludzie zachowywali się skrajnie różnie. Nieprzychylne mu osoby krzyczały „Zdrajca” czy „Będziesz siedzieć”, nie zabrakło jednak wyrazów sympatii, a wręcz można byłoby powiedzieć uwielbienia.

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widzimy starszą panią, która na migi porozumienia się z Donaldem Tuskiem. Fanka polityka rozradowana macha, bije brawo, wysyła buziaka, a na koniec gestem… prosi o telefon. To po prostu trzeba zobaczyć.

Koniecznie przeczytaj: Gorąca atmosfera na dworcu i przed prokuraturą w Warszawie. Jak witano Donalda Tuska? [FOTO + WIDEO]

Czytaj też: Antoni Macierewicz: do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Donalda Tuska

Warto przeczytać: Posłanka Nowoczesnej nie wiedziała, dlaczego Tuska przywitano czerwonymi kartkami. Internauci wyjaśniają [FOTO]

Podziel się