Szukaj

Róża Thun groźnym głosem „tłumaczy”, dlaczego głosowała za rezolucją przeciwko Polsce [WIDEO]

21-11-2017 00:31
Róża Thun Fot. Pani Renatka / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Unijną rezolucję skierowaną przeciwko Polsce poparło sześciu polityków PO, wśród nich Róża Gräfin von Thun und Hohenstein. Europosłanka niedługo po głosowaniu opublikowała krótki filmik, w którym wyjaśnia, dlaczego podjęła taką decyzję.

Bardzo bym chciała, abyśmy należeli do krajów, które chcą wspólne stosować najlepsze praktyki. Stosować się do prawa. Ta rezolucja daje takie szanse. Daje szansę rządowi do poprawienia tego, co zniszczył – mówi na początku nagrania Róża Gräfin von Thun und Hohenstein.

Europosłanka zaraz potem zmienia ton głosu na groźniejszy. Ostrzega, że jeżeli polski rząd nie zmieni swojej polityki, to „może się to skończyć dramatycznie”.

Koniecznie przeczytaj: Skandaliczne wypowiedzi przeciwko Polsce i Polakom w PE. Unijni lewacy nazywają nas faszystami. Ale te odpowiedzi to prawdziwy nokaut [WIDEO]

Czytaj też: Kolejny atak Timmermansa na Polskę w PE. Przebili go jednak Thun, Boni i Kudrycka [WIDEO]

A jeżeli będziemy dalej niszczyć, to rzeczywiście może się skończyć dramatycznie, bo takie pochylanie z troską może się skończyć. W końcu każda cierpliwość może się skończyć – podkreśla Thun.

Można tylko się zastanowić, co konkretnie polityk PO miała na myśli. Jedno jest pewne, europosłanka na pewno nie żałuje, że zagłosowała przeciwko Polsce.

Wielu internautów ostro skrytykowało postawę zaprezentowaną przez Thun. Poniżej tylko niektóre z łagodniejszych komentarzy:

Thun przypomniano także ogromną hipokryzję:

Warto przeczytać: Polacy mają dość nazywania ich „faszystami” i „nazistami”. Będą pozwy przeciwko Guyowi Verhofstadtowi za haniebne słowa w PE

Podziel się