Szukaj

Rodzice Magdaleny Żuk udzielili poruszającego wywiadu po śmierci córki w Egipcie [WIDEO]

07-05-2017 10:41
Magdalena Żuk z chłopakiem Fot. Patriot24.TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Za namową Krzysztofa Rutkowskiego, rodzice Magdy, 27-letniej Polki, która w tragicznych okolicznościach zmarła w Egipcie, zdecydowali się udzielić wywiadu.

Rodzice Magdy powiedzieli, że to oni zapłacili za wycieczkę do Egiptu, ale nie wiedzieli, że córka ostatecznie poleci tam sama.

Gdybym wiedział, że leci do Egiptu, to bym jej nie pozwolił, nie pożyczyłbym jej pieniędzy. Ona nie wiedziała, że Marcus nie ma aktualnego paszportu. Próbowała potem kogoś namówić, żeby poleciał za niego, ale jej się nie udało. Powiedziała tak: „Byłam w Kenii, nic mi się nie stało, polecę tam, odpocznę” – mówił ojciec Magdy.

Koniecznie przeczytaj: Magdalena Żuk zmarła wskutek uduszenia? Sprawę komentuje prokuratura

Czytaj też: TVP dotarło do nagrania tuż po upadku Magdaleny Żuk [WIDEO]

Zapewniali też, że jakiekolwiek twierdzenia o chorobie psychicznej córki to bzdura.

Absolutnie. Nie było nigdy, fakt, że od dawna z nami nie mieszkała, ale mieliśmy kontakt. Zawsze, gdy zadzwoniłam, to odbierała, albo oddzwaniała później. Nie była na nic chora, nie było żadnych chorób psychicznych, nie było żadnych sytuacji, które wskazywałyby na problemy, nie miała depresji, nie mówiła, że nie chce jej się żyć. Nigdy nie miała takich kłopotów – podkreśliła matka 27-latki.

Wywiad dla rodziców Magdy był niezwykle trudny, kilkukrotnie wybuchali płaczem.

W pewnym momencie ojciec dziewczyny pokazał jej archiwalne zdjęcie z dzieciństwa, kiedy miała 5 lat.

To Magda, piękna słowianka, naturalne włosy blond, niebieskie oczy. Piękna słowianka. A te ch.je pier…ne ją zniszczyli! Nie wierzę w to… zaraz wybuchnę, idę stąd… kur… nie mogę… - nie wytrzymał.

Warto przeczytać: „WP”: Rozmowa Magdaleny Żuk z jej chłopakiem trwała aż 25 minut. Na nagraniu brakuje 15 minut

Podziel się