Szukaj

Oburzający wpis Roberta Biedronia. Internauci są wściekli: „Posunął się Pan za daleko” [FOTO]

08-11-2017 22:33
Robert Biedroń w Sejmie Fot. Robert Biedroń / wikimedia.org / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Wczoraj przed Sądem Rejonowym w Rzeszowie podpalił się mężczyzna. Krótko po tym, jak informacja o tym tragicznym zdarzeniu dotarła do mediów, swój skandaliczny komentarz na Twitterze zamieścił Robert Biedroń. Internauci nie kryli oburzenia.

Niestety według ostatnich doniesień, mężczyzna, który podpalił się wczoraj w południe przy ul. Kustronia w Rzeszowie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Według informacji przekazanych przez policję, przyczyną samobójstwa 40-latka były względy osobiste. Służby badające sprawę zaprzeczyły plotce sugerującej, że desperacki akt związany był z wymiarem sprawiedliwości.

Tymczasem niektórzy politycy od razu postanowili wykorzystać tragedię do celów politycznych.

Koniecznie przeczytaj: Mężczyzna podpalił się przed Sądem Rejonowym w Rzeszowie. Jest w stanie krytycznym

Czytaj też: Stuhr, Rubik, Biedroń i inni celebryci będą seksualnie „uświadamiać” Polaków [WIDEO]

Przed sądem płonęły już znicze, teraz płoną ludzie :( #dobrazmiana - napisał na Twitterze krótko po zdarzeniu prezydent Słupska Robert Biedroń.

Słowa polityka spotkały się z ogromnym oburzeniem ze strony internautów. Według nich Biedroń posunął się zdecydowanie za daleko, a jego wpis był po prostu żenujący.

Ostry komentarz zamieścił także dziennikarz Onet-u, który słowa Biedronia określił jako „skandaliczne” i „cyniczne”. To tak jakby cieszył się Pan z tych tragedii bo można je politycznie wykorzystać – napisał Andrzej Gajcy.

Warto przeczytać: Szwedka zgwałcona przez imigranta z Syrii popełniła samobójstwo. Sprawca nie został nawet ukarany

Podziel się