Szukaj

Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

01-06-2017 20:22
Magdalena Żuk Facebook
Podziel się

Choć od zagadkowej śmierci 27-letniej Polki w Egipcie minął już ponad miesiąc, nadal nie wiadomo, dlaczego kobieta zginęła i w jakich okolicznościach. TVP pokazała reportaż Rafała Stańczyka, który badał sprawę Magdaleny Żuk w Egipcie.

W materiale pojawia się między innymi wypowiedź polskich turystów, którzy obserwowali dziwne zachowanie Polki w egipskim kurorcie. Jest także relacja dyrektora szpitala w Port Ghalib, w którym przebywała Magdalena Żuk. Dr Mohamed Hamdy przekonuje, że Polka uwolniła się z więzów i sama wyskoczyła z okna, nie chce jednak przekazać nagrania z monitoringu kamery umieszczonej przed pokojem, w którym leżała Polki.

Koniecznie przeczytaj: Kilkanaście godzin nowych nagrań ze szpitala, w którym przebywała Magdalena Żuk [WIDEO]

Czytaj też: TVP dotarło do nagrania tuż po upadku Magdaleny Żuk [WIDEO]

Rafał Stańczyk na podstawie zapisu z innych kamer próbuje prześledzić w swoim reportażu, jak wyglądały ostatnie godziny życia Magdaleny Żuk. Pokazuje również szczegóły raportu medycznego sporządzonego w Egipcie. Uwagę zwraca fakt, że żaden z lekarzy zajmujących się Polką, której zachowanie wyraźnie odbiegało od normy, nie zdecydował się przeprowadzić badań na obecność narkotyków i tzw. tabletki gwałtu w krwi kobiety.

Cały reportaż TVP Info poniżej:

Warto przeczytać: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Podziel się