Szukaj

„O czym milczą media?” Świetny materiał o Marszu Niepodległości pokazuje prawdziwe oblicze patriotyzmu Polaków [WIDEO]

23-11-2017 21:32
Marsz Niepodległości 2017 Fot. Media Narodowe / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Media Narodowe stworzyły reportaż pokazujący tegoroczny Marsz Niepodległości. Przedstawiono w nim to największe wydarzenie patriotyczne w Europie z perspektywy samych uczestników. Materiał jest dostępny także w języku angielskim - po to, by prawda o patriotyzmie Polaków mogła dotrzeć do internautów na całym świecie.

Wypowiadający się w materiale uczestnicy Marszu Niepodległości są wręcz zachwyceni atmosferą całego wydarzenia. Najczęściej zwracają uwagę na to, iż w dzisiejszych czasach, gdy zagrożone są tradycyjne wartości, należy rozwijać w sobie, a następnie propagować na zewnątrz wiarę chrześcijańską, która konieczna jest do tego, by cywilizacja europejska jaką znamy, mogła nadal przetrwać. Ponadto w rozmowach prowadzonych przez dziennikarkę Mediów Narodowej uczestnicy Marszu odważnie wyznają swoją miłość do ojczyzny i zapewniają o przywiązaniu do tradycji.  

Koniecznie przeczytaj: Marsz Niepodległości 2017. Tłumy ludzi i morze biało-czerwonych flag [Relacja FOTO +WIDEO]

Czytaj też: Opublikowano oficjalny plakat Marszu Niepodległości 2017. Zobacz też oficjalne zaproszenie [FOTO + WIDEO]

Jak można było zauważyć, lewicowo-liberalne środowiska polityczne i medialne szybko zniszczyły prawdziwy obraz Marszu Niepodległości jako pokojowego i patriotycznego pochodu, w którym uczestniczą całe rodziny. W zamian tego, niniejsze wydarzenie zaczęto określać mianem manifestacji rasistów i faszystów. Najczęściej tego typu stwierdzenia padały z ust polityków czy dziennikarzy, którzy nigdy osobiście nie uczestniczyli w Marszu. Ich wypowiedzi mają raczej na celu szkalowanie środowiska patriotycznego, straszenia nim opinii międzynarodowej lub po prostu atakowanie obecnego obozu władzy. Niniejszy materiał zdecydowanie potwierdza, który z tych powstałych obrazów patriotycznego pochodu jest prawdziwy.

Poniżej film „O czym milczą media? Poznaj prawdę o Marszu Niepodległości 2017” stworzony przez Media Narodowe:

Warto przeczytać: Totalny odlot „Krytyki Politycznej”. Marsz Niepodległości jako… mroczny horror. Reakcje internautów absolutnie bezcenne [WIDEO]

Podziel się