Szukaj

Totalny odlot „Krytyki Politycznej”. Marsz Niepodległości jako… mroczny horror. Reakcje internautów absolutnie bezcenne [WIDEO]

23-11-2017 04:14
Krytyka Polityczna - relacja z Marszu Niepodległości Fot. Krytyka Polityczna / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Skrajnie lewicowa „Krytyka Polityczna” po raz kolejny udowadnia, że jest zupełnie oderwana od rzeczywistości. Tegoroczny Marsz Niepodległości zrelacjonowała psychodelicznym filmem zmontowanym w konwencji... horroru.

W materiale zatytułowanym „Największy faszystowski marsz w Europie” polska lewica przeszła sama siebie. „Krytyka Polityczna” w swojej relacji skupiła się na niereprezentatywnych treściach pojedynczych transparentów, aby przedstawić je światu jako dowód na rzekomy rasizm i faszyzm panujący powszechnie w Polsce. Nie ważne, że banery niesione przez zamaskowanych członków „Czarnego bloku” stanowiły promil haseł pokazywanych na Marszu i najprawdopodobniej były prowokacją (więcej na ten temat można przeczytać tutaj) - „Krytyka Polityczna” poświęciła im zdecydowanie najwięcej uwagi.

Koniecznie przeczytaj: Marsz Niepodległości 2017. Tłumy ludzi i morze biało-czerwonych flag [Relacja FOTO +WIDEO]

Czytaj też: Opublikowano oficjalny plakat Marszu Niepodległości 2017. Zobacz też oficjalne zaproszenie [FOTO + WIDEO]

Taka manipulacja w sumie nie nawet dziwi - w końcu podobne obrazki mogliśmy oglądać w wielu lewicowych mediach. Zupełnym absurdem jest jednak jest to, że „Krytyka Polityczna” najwidoczniej jako faszyzm uznała patriotyczne symbole, biało-czerwone flagi i udział w Marszu Niepodległości rodzin z dziećmi. Tym wszystkim obrazom towarzyszyła mroczna, demoniczna muzyka mogącą służyć za soundrack do filmowego horroru, pojawiły się nawet zniekształcania głosu i spowolnienia dźwięku, aby nadać relacji jak najbardziej demoniczny charakter.

Internauci oczywiście szybko wyśmiali manipulację „Krytyki Politycznej”. Większość komentarzy zamieszczonych pod filmem na YouTubie stanowi idealne podsumowanie akcji lewicy. Oto niektóre z nich:

LIBERTY CHANNEL: Ten film pięknie pokazuje jak szaleni i niezrównoważeni ludzie działają w Krytyce Politycznej. Co ciekawe, nawet TVN24 nie angażuje się tak twórczo w swoją propagandę, jak angażują się w swoją chłopcy i dziewczęta z Krytyki Politycznej. Gdyby Goebbels żył, z tych dwóch redakcji, do swojej drużyny wybrałby redakcję Krytyki Politycznej. :)

martinuseques: Ten marsz ma tyle wspólnego z faszyzmem, ile Krytyka Polityczna z mądrością i uczciwą pracą.

Janusz Szeliga: piękny film, też jestem patriotą, cześć wielkiej Polsce

Mariola Sacharuk: lewaczki, szkalujcie dalej Marsz w Polsce i na całym świecie. Nazywajcie nas neonazistami czy rasistami. Efekt będzie taki, że za rok przyjdzie jeszcze więcej ludzi hehehehehe. sprawdzona metoda:) a na wasze zbiegowiska jak zwykle.........garstka :)

Owghard: Jakim cudem rasistowska organizacja popierające lewicowe ruchy o nazwie Szturmowcy, jaką wyraźnie widać około 7:06 w 3 kilometrowym marszu, która wbiła się w tłum z swoimi transparentami na niecałe 5 min, została tak ładnie ujęta przez K*restwo Polityczne?

Poniżej materiał „Krytyki Politycznej”:

 W rzeczywistości Marsz Niepodległości wyglądał tak:

Warto przeczytać: Absolutnie niesamowity materiał. Jak naprawdę wyglądał Marsz Niepodległości? Zupełnie inaczej niż usiłują nam wmówić media [WIDEO]

Podziel się